Epizódy(20)
-
In den besten Familien (S07E01)
-
Das Wunderkind (S07E02)
-
Das letzte Kölsch (S07E03)
-
Doppeltes Spiel (S07E04)
-
Mord im Brauhaus (S07E05)
-
Das Gesetz der Serie (S07E06)
-
Die schöne Griet (S07E07)
-
Bauerntod (S07E08)
-
Tod eines Aupair-Mädchens (S07E09)
-
Ein teuflischer Plan (S07E10)
-
Bis an den Hals (S07E11)
-
Ein klarer Fall (S07E12)
-
Mein Freund der Mörder (S07E13)
-
Liebesverrat (S07E14)
-
Der Fluch der bösen Tat (S07E15)
-
Wer sich in Gefahr begibt (S07E16)
-
Todesfahrer (S07E17)
-
Die letzte Reise (S07E18)
-
Mann aus Stein (S07E19)
-
Doppelgrab (S07E20)
Hrajú
Pablo Ben-Yakov
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Joris Gratwohl
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Peter Prager
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Michael Kausch
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Thomas Lawinky
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Marita Breuer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christoph Franken
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Addi Münstermann
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Julia-Maria Köhler
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Roman Knižka
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Nils Nelleßen
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Janina Sachau
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Albert Kitzl
Rumunsko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Paul Faßnacht
Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Puma (2000) (seriál)
Petra Zieser
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Fritz Roth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Axel Häfner
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Thomas Meinhardt
Nemecko
Najlepšie seriály:
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Steffen Will
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Rainer Strecker
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)