V roce 1972 obdrží vojenská základna ve Vietnamu rádiové hlášení od vojenské čety, která byla prohlášena za nezvěstnou. Zkušený veterán Choi Tae-in je pověřen, aby vedl skupinu osmi vojáků a ztracenou četu našel. Skupina je vyslána na místo zvané R-Point. Po překročení hranice tohoto území se však začnou dít velice divné věci a zdá se, že vojáci jsou čímsi ovládáni. (TomikZlesa)

LordMysti

Absolutní klasika, film který vás postraší a zaujme. A o to jde. Po ostatních stránkách je to slabota, ale postupně budovaná tajemná atmosféra dělá z tohoto díla opravdu koukací kousek. ()

BLabaKAn

Drsný chlapáci, drsný keci, prdelky, ale jakmile dorazí do oblasti R Point, tak je všechno postupem času jinak. Všichni se začnou klepat jako ratlíci . . . úkol mise se zdá nesplnitelný, nikdo nikde, . . . psycho kolem. Docela škoda, vypadalo to velmi slibně . . . jako valečný horor to moc nefunguje . . . námět je suprový, ale atmosféra není příliš mrazivá, strašidelná. . . čekal jsem více, daleko více napětí, škoda . . . ()

Shanen29

Nevýrazný film,ale zhlédnout se to dá už kvůli dobře roztáhlé atmosféře po celou dobu filmíku která celkem dobře funguje,ale hororem bych toto dílko nenazval v žádném případě. ()

Ondrew

Osobne som z tejto snimky bol nadseny. Mozno to suvisi s faktom, ze sa dej odohrava KONECNE na nejakom relativne netradicnom mieste... Netradicnom pre azijsku ducharinu. Uz len tento samotny fakt ma drzal pri filme ako prikovaneho. Priklanam sa k nazoru, ze v konecnom dosledku ide skor o psychologicky thriller s prvkami hororu, nez o realny hororovy filmik. Co mi prekazalo, bol pomerne slaby "drive" R Pointu, cakal som trochu viac zivota do umierania (doslova, ehm). Avsak aj v tejto podobe je to pre mna snimka za 80%. ()

tichyBob

No doufal jsem že to bude něco na způsob mého oblíbeného Predátora, ale nakonec se ztoho vyklubala pitomá duchařina s jednou přestřelkou na začátku. ()