Balič jednoho velkého obchodu Jonathan Switcher má tajemství: je zamilovaný. A nejen tak do někoho: žena jeho snů se jmenuje Emmy a předstírá, že se do ní převtělila jakási egyptská princezna. A jestliže je Emmy plná života a k Jonathanovi se chová jako bytost z masa a kostí, projevuje se ve světě ostatních smrtelníků mnohem zdrženlivěji. Je třeba poznamenat, že pro Emmy je charakteristická jedna dosti neočekávaná zvláštnost: Je totiž figurínou ve výkladní skříni. (Warner Home Video CZ)

carly

taký milý filmík na sobotné popoludnie. najviac sa mi páčil Hollywood - ten bol úžasný. a tiež James Spader, ktroý si to hranie dúfam užil aspoň tak, ako ja jeho výkon. no a samozrejme G.W. Bailey v roli, ktorá ho preslávila - trochu pomalý, ale o to odhodlanejší policajt. a na Andrewa sa tak pekne pozerá ()

hous.enka

Pohádková atmosféra osmdesátých let převedená na plátko. Supr. Při závěrečné scéně (a hlavně písničce) ve výloze jsem cítila mravenčení v zádech. Příběh je jednoduchý, výlohy jsou výborné (připomnělo mi to výlohu, kterou jsem viděla v Paříži před dvěma lety u Louise Vuitona, kde se vznášely obláčkové balónky) a jako celek to funguje více než dobře. Nevěřila bych, že K. Cattrall hrála v podobném typu filmu. Byla skvělá. A taky ten policajt, co hrál hlavního záporáka v Policejní akademii :D Ten byl výborný. A jeho psi Terminátoři :D ()

Skuby47

Pohodová pohádková romance se sympatickými herci a příjemným hudebním doprovodem. Pro mne nostalgická vzpomínka na první videopůjčovny s plnými regály VHS s pro nás filmové nadšence do té doby nevídanými kousky. Nápaditý příběh, bohatá výprava, vtipné dialogy, prostě skvělá reprezentace filmové tvorby osmdesátých let, které ani čas neublížil. ()

plechulka

Docela milá komedie z doby, kdy Kim Cattrall ještě nebyla především Samantha ze "Sexu ve městě". Děj je sice poměrně jednoduše předvídatelný, ale pár hlavně vizuálních vtípků (parodie na videoklipy té doby apod.) jej zvdíchá z průměru. A ty úžasné brýle černošského designera, ty bych tedy fakt chtěla všechny! ()

• Motocykl Jonathana Switchera (Andrew McCarthy) je Harley Davidson Sportster XLH 883 z roku 1986. (biker)