Mladý staviteľ lodí a amatérsky boxer Jake Huard vyrastá bez matky a oproti domu má cez prístav slávnu námornú akadémiu. Rád by sa na ňu dostal, hoci jeho študijné výsledky patria skôr k tým priemerným. Napokon sa mu sen splní, ale to je len začiatok mimoriadne náročnej cesty. Jake je na pokraji síl a takmer už v prvom ročníku školu opustí, ale rozhodne sa uspieť za každú cenu. A keďže má boxerský talent, náležite ho využije proti svojmu hlavnému mučiteľovi, zákernému Coleovi. (TV JOJ)

m.dodoss

Mám rád tyto žánry filmu kluk přijde, kluk má sen, kluk si sen splní a ještě získá holku dobrej byznys a ještě se člověk nasměje Francovi tahle role sedla ()

sun.eagle

Jednohubka na unuděné odpoledne. Na podobné téma existují mnohem lepší filmy, tady je to všechno tak nějak průměrné, šedivé, "jakštakš." ()

Jan00 odpad!

Ideologický film pro nábor mariňáků. Tak takhle by si americká vojenská generalita přála, aby to fungovalo. Opak je pravdou. Drogy, neschopnost v akci atd. jsou na denním pořádku... Neschopnost se projevila i při zatýkání Bin Ládina, kdy zničili špatným rozhodováním vrtulník... Něčím podobným nás krmili sověti za totáče. Scénárista si šplhl, stejně tak, jako někteří naši zpěváci při účasti na nesmyslné soutěži "Sokolovská píseň..." Odpad! ()

PORTER44

Průměrná podívaná z vojenského výcvikového tábora,jako ve většině těchto snímků,buzerace nadřízených,ve výcvikové partě se najdou jak slabší tak ti kteří slabším pamáhají navíc se chystá turnaj v boxu,herecky docela dobrý. ()

EricNor

Sice se mi nezdaly ty vahovy kategorie a Gibson by asi Franca utlouk raz dva, ale o tom to zas tolik nebylo. Nastesti se to obeslo bez tradicniho americkýho patosu a ten pionyrskej tabor bych si taky dal i s tou slicnou velitelkou. ()