Gordon pracuje pro americkou poštovní službu a je přesvědčen, že dokáže zvládnout jakýkoliv problém týkající se psů. Je schopný, ostražitý a vybavený speciálním zařízením prostě je jakýmsi antipsím komandem a čtyřnohým nepřátelům se umí postavit tváří v tvář. Jenže pak přijde den D, který ukáže, jak se věci doopravdy mají. Při hlídání synka své půvabné sousedky se Gordon setká se super psem agentem 11, který patří agentovi FBI Murdochovi a má speciální výcvik na odchyt a likvidaci mafiánů všeho ražení. Pes na útěku hledá útočiště v Gordonově poštovním voze a tím se začne odvíjet bláznivé dobrodružství, plné komických situací, díky němuž muž i pes projdou pozoruhodnou proměnou. (oficiálny text distribútora)

Lachtaan

Přiblbá rodinná komedie, které se hlavně dřív točily v USA jak na běžícím páse. Ony se asi točí doposud, jen se naštěstí v takovém množství neprosadí v našich televizích nebo na nosičích. Když dřív nebylo tolik na co koukat, či nebylo tak snadné sehnat téměř jakýkoli snímek, tak nezbývalo nic jiného než sledovat filmy jako je právě Flek. ()

FireTight

Ten magor, nějaký Gordon, mi neuvěřitelně silně lezl na nervy, ale fakt neuvěřitelně. Dětem se to možná bude líbit, hlavně díky přítomnosti psíka v hlavní roli a film jako celek řešit moc nebudou. Jenže dospělejší osoba si s tou koňskou dávkou amerického "crazy humoru" (pro Američany, na ostatní to nefunguje) nedokáže poradit a bude si u toho připadat jako totální kretén. Já si tak aspoň připadal, možná jsem se jím dokonce už i stal, protože podobným fílmům dávám neustále šanci. ()

veru_needy

Je to báječná komedie s tak trochu krimi prvky, kterou si pustím vždy, když mám chuť se zasmát. Je to vtipné, veselé, má to spád a herci jsou sympatičtí. Spousta vtipných scén, nad kterými není nutno přemýšlet, stačí se jen uvolnit a od srdce se zasmát. Bezva pošťák, co nemá rád psy, bezva kluk a bezva pes. - "It's not a regular dog, it's satan's dog." ()

SeBig

Velmi skvělá rodinná komedie doprovázená skvělou hudbou a senzačním příběhem plným dobrodružství a legrace...akorát mě mrzí jak je většina uživatelu tak stupidní že se podvelej názoru těch co si myslej že jsou nejduležitější z CSFD ano píšu o tobě golfišto...golfišta napíše že je to stupidní a 100 uživatelů to musejí napsat taky jen kopírujte dál jste směšní a ubozí nevim co na tom máte... ()

Godhaj

Tohle mi sedlo! Jednoznačně vynikající komedie pro děti i dospělé. Je to vtipné, veselé, má to spád a herci jsou sympatičtí. Občas sice vtipy sklouzávají lehce do fekálního humoru, ale to se dá zkousnout. Tento film mi velmi připomíná Hele vole, kde mám káru - většině lidí to asi nesedne, ale když se naladíte na stejnou vlnu, můžete si užít spousty legrace. ()

• Původní délka filmu byla 2 hodiny a 45 minut. (kellne)