Erol (Cüneyt Arkin) je úspěšný policista, který žije se svou sestrou Yasemin. Wang, nejobávanější vůdce gangu v Hongkongu, přijíždí do Istanbulu. Istanbulský odbor bezpečnosti dá za úkol Erolovi chytit nebezpečného Wanga, který mezitím ohrožuje čínskou dívku jménem Helen. (Epistemolog)

Grimaldi

Pravděpodobně můj první turecký film, sice se jedná o koprodukci s Hongkongem a objeví se tu například Bolo Yeung a Carter Wong, ale hlavní hvězdou, která se sice ukáže až po čtvrt hodině ale přesto, je turecká legenda Cüneyt Arkin. Tomu to v rámci možností překvapivě dobře kope. Prostinký scénář a malí počet lokací mu sice házejí klacky pod nohy, ale při správné náladě si film pravděpodobně užijete. Jenom pozor pokud si snímek pustíte pod názvem Ninja Killer. Ninjové se tu skutečně neobjevují. ()

anderson

V prvom rade treba povedať, že napriek jednému z alternatívnych názvov (ktorý ma navnadil) sa v tomto filme žiadni ninjovia nevyskytujú. --- Do Istanbulu pašuje čínska mafia drogy (aspoň si myslím, ale môžem sa mýliť, hoci je to v podstate fuk) a jeden turecký tajný policajt to vyšetruje. --- Priaznivci BOLOa si na svoje bohužiaľ neprídu, náš borec tu má iba dve (pomerne slušné) scény a ako záporák skončí veľmi zle. Turecký poliš je síce tiež dobrý "kopáč", ale celkovo je tu málo akcie a viac nezmyselných rečí a dokonca aj jedna etnografická folklórna vložka. Raritka bez akejkoľvek hodnoty. (15.11.2009) ()

Epistemolog

Turecká koprodukce s HK fajtery celkem funguje. Arkin není úplné dřevo a díky bohu za choreo Lau Kar Winga, který si v Ninja Killer vede nejlépe. Na to, že jde o rok 1973 to celkem odsejpá. ()

corpsy

V tomto prípade mi tento turecký med až tak nechutil. Čakal som, že Cüneyt Arkin vo tomto svojom hite bude ten herecky prehrávajúci trapko, ktorého mám tak rád. Ale on je tu jednoducho...dobrý. Vie hrať, bojovať. ´´Guilty pleasure´´ sa proste nekoná, ale som aspoň trochu rád, že som nedostal nudnú zlátaninu všemožných akčných žánrov, ale prívetivý turecký gambit. ()