Americká společenská veselohra, v níž potrhlý reportér a módní spisovatel oznámí z ciziny newyorskému nakladateli své knihy, že se oženil a pošle mu fotografii své ženy. Ve skutečnosti je však dále svobodný, na fotografii je žena jeho přítele a oznámení je jen jednou z jeho recesí. Nakladatel si však vzpomene, že chce jeho ženu vidět a aby ji spatřil, žene reportéra z Číny, kam ho vyslal, do New Yorku. Reportér si neví rady, a řeší situaci tím, že si od svého přítele vypůjčí na několik dní ženu, již nakladateli představí jako svou manželku. Tím je dán podklad zápletky, v níž se půjčená panička báječně baví a navíc dá výchovnou lekci svému muži i jeho příteli. (Filmový přehled)

Wiliem

Velice vtipná komedie trojice Colbert, Ameche a Foran. Manželé Mary a Chris se chystají vydat na druhé líbánky, protože ty první jim až tak nevyšli (částečně zásluhou právě blízkého přítele Chrise Dona). Pro Mary je tedy Don tak trochu trnem v oku, protože se neustále plete mezí ni a Chrise. Vždy když se chystají na dovolenou, on se přidá a chvíle které by měli strávit jen spolu jsou ty tam. Nejinak je tomu i nyní. 70%. ()

IQ Tiqe

Komedie se záměnnou postav mám moc rád, a i když je zápletka jednoduchá, pobaví a je to možná lehčí nadprůměr. Navíc chemie mezi ústřední trojicí funguje skvěle. ()

Martin741

Viem ze tam vystupovali manzelia, riesi sa dovolenka ... taka slusna spolocenska konzervacka, rezisersk bol Sam Drevo celkom na urovni : 75 % ()