Maj kompjutr

• angličtina My Computer
Krátkometrážny
Česko, 2002, 32 min

Režisér, houslista a majitel sexshopu v zajetí virtuálního démona. Dokumentární horror nové doby. Don´t let the computer take over your soul. (oficiálny text distribútora)

Conducteir

Našel jsem se tam! Pro mě osobně jako pro velkého závisláka této hry dobrý dokument. Je to pro mě asi stejná srdcovka, co pro zarytého zemědělce dokument o půdním kultivátoru:-)) ()

markyzgero

jakub sommer je nejspíš pošuk, co často podléhá zbytečným závislostem, ať už to je vztah, nebo herní závislost. jakub sommer je mi sympatický. ()

Elsinor

Film sice klouže jen po povrchu, ale svým poselstvím rozhodně má co říct. Vtipná forma + moc povedený výběr protagonistů (- z nápadu se samozřejmě dalo vytepat mnohem víc) = dobrá podívaná. ()

Hanz_knife

Dokument mapující život vášnivých hráčů v dobách herního středověku, kdy zkurvený Telekom nenechal těžce pracujícího člověka pořádně zahrát. Hlášky nejen o samotném hraní PC her prostě stály za zhlédnutí. Skvělá nostalgie, skvělá zábava, co více dodat. ()

Sirion

V jednoduchosti je krása. U tohoto nenáročného filmu jsem musel uronit slzu - nikoli ale kvůli závislosti účinkujících, ale kvůli nostalgii a vzpomínkám na úžasně strávené hodiny (a dny) s kamarády... ()