Betty Robinsonkou

USA, 1937, 7 min

Réžia:

Dave Fleischer

Mae Questel

Betty a profesor se vinou letecké nehody dostanou na pustý ostrov. Záhy se však ukáže, že ostrov tak docela pustý není. (keddy79)

zelvopyr

Pozdní Betty už nemůže kvůli zuřící cenzuře oslňovat svým sexappealem, tak uvádí na scénu další postavičky. Nekteré děsné jako Pudgy, některé slavné jako Pepek námořník, některé další jako zde Grampy. Už jsem s ním nějaký ten díl viděl, tady je v roli hravého koumese, robinsonský genius. A nakonec předvedou nadřazenost tváří v tvář kmenu černochů s velkou hubou, co je chce sežrat. Takže se to v Americe bojej pouštět v TV, ten rásizmuz je špatný, protože je špatný. Hravost nejlepších Betty v tom kupodivu byla, co zarazilo, to byla značně odbytá kresba hluboko pod obvyklý standard. ()

MM_Ramone

Betty Boop cestuje malým lietadlom spoločne so starým, bradatým profesorom Grampym, ktorý je pilotom. Ocitnú sa v silnej búrke. Ich stroj to nevydrží a stroskotajú pri zabudnutom, exotickom ostrove niekde uprostred oceánu. Urobia si tam celkom pohodlíčko. Postavia si príbytok, postarajú sa o stravu, aj zábavu. Ale pozor! Ich počínanie pozorne sleduje horda maskovaných čiernych, gambatých domorodcov. ** ()