Daria - Season 2 (1998) (séria)

Pierce Me (S02E12)

(epizóda)

honajz2

Tak tady holt půjdu hodně proti davu, ale pokusím se to aspoň trochu obhájit. Tyhle "romantické" epizody v Darie mě fakt neberou, spíš jen nudí a chybí mi v nich ta úžasné ironické hlášky, kterých je v jiných dílech dostatek. Už tu jedna podobně laděná epizoda byla, ale tam aspoň těch hlášek nebylo málo, tady jsem se spíš jen nudil a mám pocit, že kromě skvělého závěru a úvodního hovoru Trenta a Darii si z té epizody nic výrazněji pozitivního do budoucna nezapamatuji. Šlo to prostě celé jaksi mimo mě, ale i přes to moje mizerné hodnocení to určitě není (aspoň zatím) nejhorší epizoda - ta přijde až později. Lepší 2* ()

bubun

Pro mě asi nejlepší díl série. Ten telefonní rozhovor mezi Trentem a Dariou je geniální. A i mimo něj je v téhle epizodě spousta skvělých hlášek a dialogů, jako například:"You'd look nice with a lip ring." "Are you gonna let him talk to me that way?", nebo "I'll help you through this, Daria. Here." "What's that?" "That's my hand, give me yours. .... It's pretty clean, Daria.", nebo "don't you get it, Daria? You did something stupid for a guy. Gee, maybe you'll join the human race afterall." ()