Tichá pláž

Škola končí a čtyři studenti se rozhodnou strávit začátek prázdnin na krásné opuštěné pláži. Před nimi leží širý oceán, volné dny plné slunce a objevování tajemství lásky a sexu. Žádný z nich netuší, že je čekají i chvíle hrůzy, která proniká až do morku kostí. Gary, Brad, Emily a Tracey se setkají s podivínem Zippem, ale to ještě neví, že strach je uvězní v síti jako bezbranné ryby... (oficiálny text distribútora)

eraserhead666

Viděl jsem to dvakrát a vždycky to ve mně vyvolalo dost nepříjemné a stísněné pocity bezmoci, úzkosti a chaosu, což vidím jako obrovský klad celého filmu. Může za to jak samotný skvěle pojatý příběh a místo, kde se odehrává, tak hlavně dobrá kamera a kakofonicko-epileptický hudební/zvukový doprovod. I herecké výkony patří k těm lepším – chlapecké postavy jsou takřka nesnesitelné (ne hereckým podáním, ale charaktery), holky hrajou dost dobře a tajemný surfař ("je mi tisíc let") je démonicky geniální. Překvapivě hodně dobrý psychologický horor. ()

Lhurgoyf

Tvorcovia mali očividne radi a jasne sa inšpirovali Texaským masakrom motorovou pílou - a to nie príbehom, ale formou. Surová, až dokumentaristická low-budget kamera, nemastní-neslaní občas prehrávajúci herci, Wolkgswagen van a v neposlednom rade i doslovne vykradnutá "železná" hudba. Narozdiel od Masakru ale postráda hutnú atmosféru, gore efekty a uspokojujúci záver. Dobrý pokus, ktorý bohužiaľ nevyšiel. ()

Nivenx

Tento film se mi docela i líbil, i když z toho šlo vymáčknout mnohem více. Docela mi tam scházela lepší hudba a lepší kamera, která byla kolikrát i hrozná. Ale celkově dobře budovaná atmosféra a dobrý konec. Pro mě to je za 50% a být tam lepší kamery, tak dám i 60 až 70. Velká škoda dobrého nápadu. ()

jenik71

Každý občas udělá nějakou hloupou věc. Třeba že se podívá na tenhle film. Sledovat absolutně nesympatické "herce", naprosto stupidní děj a k tomu poslouchat dementní dialogy o ničem, to je skutečně ubíjející. Věřte, že větší zábavou je na pláži sledovat třeba kraba, jak se snaží vrátit do moře. I kdyby to mělo trvat hodiny. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 2/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 2/10/// +no tak to rozuzlení bylo opravdu překvapující, no ale aspoň nějaký zvrat -špatná režie, toporní a nesimpatičtí herci, ze začátku nulová atmosféra/// Našlo by se tady hodně nedostatků. Jediný opravdu kloudný nápad je ta pointa v závěru. S takovou se člověk nesetkává každý den. Jinak je to ovšem divný film. Vše je divné, člověk se neorientuje, nechápe. Postavy se chovají hloupě a podivně, atmosféra je budována pomalu. Nedočkáme se ani žádné pořádného masakru. Vlastně žádného je přesnější termín a při tom dlouhém čekání na "něco" to dost nudí. Navíc na obálce je napsáno "horor se sexy mladými lidmi. Leda prd. Sexy určitě nejsou./// Celkem 24%/// ()