Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Tuvy

Bohužel musím uznat, že jsem to viděl v českém dubingu, který je teda děsný, ale i tak je původní děj směsicí perfektní akce a postav s jednáním na úrovni demence. Právě to druhé mi neustále lezlo na nervy a kazilo pocit z filmu... (typický příklad - vojáci vystřílí miliony nábojů aniž by jakkoliv Hulka zranili, přesto jim přijde jako dobrý nápad sletět helikoptérou na dostah zlého hulka a střílet do něj kulometem) ()

fojťan

Pěkné to bylo. Ústřední dvojice k sobě výborně padne, a i když mnozí nebudou souhlasit, nejlepší na celém filmu byly právě scény, scéničky a drobné dialogy mezi hlavními protagonisty. Jasně, celé to není nijak hluboké, ovšem to snad od komiksového filmu ani nikdo nečeká. Výborně natočené, výborně zahrané, jen ten padouch se mi teda moc nelíbil, ale to jsem jak tak koukám v menšině. No a ještě ten závěr, ten mě taky hooodně zklamal... těšil jsem se na klasika happyend, a ono to vyzní takhle do ztracena, respektive do dalšího dílu. Mno, možná řeknete, že klišovité happyendy filmy devalvují, ale zrovna tenhle tak klidně mohl dopadnout... nevim, co se vám pořád nelíbí na závěrech "a žili šťastně až do smrti":-) takhle jeden kouká želvíma očima na fotku toho druhýho, no a ten druhej o tři kontinenty dál zkouší pokročilou jógu... prostě zklamání, ale jinak čtyři hvězdy:) ()

milatko81

Ale hej vcelku fun super akcne sceny a film zhltnete ako malinu a o to predsa ide v kazdom pripade jeden z tych podarenejsich comicsovych uletov, ked to porovnam s prostoduchym a nicim zaujmavym spidermanom je to o 300 percent lepsie! ()

Zacho89

Co to mělo znamenat? Primitivnější výtvor jsem snad neviděl a vydržet u toho byl nadlidský výkon. Podtrženo sečteno, jen další nepovedená marvelovka, co dodat slabá 1*.(oblíbené scénky: žádná) ()

masasour

Poctivě natočený remake, který oproti svému bratříčkovi, sazí hlavně na akci, která je koukatelná. Hercké obsazení, se změnilo určitě k lepšímu, taky hlavní herec Edward Norton. Je mi mnohem simpatičtější a hlavně oproti Eric Banovi umí hrát. Film se rozjede poprvní akci a neztrácí na tempu. Sice děj neni nijak extra dobrej, ale rychle odsýpá a nezačnete se na konci nudit. Určitě zlepšení oproti prvnímu dílu. Takže 75%. Hláška............,,Použijte tu zbraň vojáku, pomůžeme mu. A kterýmu. Tomu zelenýmu, zatraceně, a toho druhého rozsekejte na maděru". ()

DaNQa

Po prečítaní komixu som si povedala : to bol humus, aj film bude určite trápny. Ale po pozretí filmu som sa v Hulkovi prekvapila. Boli tam potleskuhodné scény, napríklad keď Hulk zoberie dva štíty a odráža bomby. Malo to výborný deja s tým tlakom to bol tiež dobrý nápad. Čo by som tam vytkla by bolo Hulkova postava bola príliž nerealisticky vykreslená, ( ja viem, do hraného filmu sa ťažko vsádza, ale aj tak. ) Potom by som tam nedal Liv Tyler ale napríklad Naomi Watts ... Keď si to zhrniem, vychádza mi 80 percent. ()

BulkaNeAsi

Tři hvězdy za úvodní titulky....a posledních asi 25 minut...jinak byl potenciál tohohle zelenáče totálně nevyužit a látán do citových klišé, kterým se nedalo věřit, naprosto nepřítomné hudby (podle mně snad nejslabší stránka)....na druhou stranu par působivých záběrů...hašení pomocí tlesknutí bylo tak absurdní až mě oslovilo...pronásledování parkourovým stylem po střechách bylo taky příjemné...50% celkem.... ()

tomuleee

Tak já nevím asi jsem jen spotřební konzument ale mně se tato verze Hulka líbila mnohem lépe než od Ang Lee. Jasně tady to má fungovat trošku jednodušeji, jen akce, akce akce ale funguje. A clej ten film si pro sebe ukradnul Tim Roth který fakt válí. Já dávám krásných 80% protože když u toho vydrží i moje 58 letá máma je to malej zázrak. ()

Novik

Hulka jsem nikdy moc nemusel ale po tomto dílu jistě zkouknu i ten první. Má to tempo, velmi dobrou akci a výborné obsazení. Podle mě je to jeden z nejlépe natočených filmových komiksů, aspoň mě to tak připadá. :) ()

boris323

Mam rad Edwarda, mam rad Liv, mam rad Hulka a mam rad taketo komiksove pokusy ked sa vydaria a niektore aj nevydarene (Judge Dredd ;- )). Kazdopadne tomu nieco malo chybalo bolo to dobre ale ako ked si kupite krasny namakany sportak ale ma dieslovy motor. Je to super ale nieje to ono. Cely film strasne rychlo ubehol, ubehol mi az tak rychlo ze som si ho nestihol uzit. Troska viac pribehu by to chcelo mozno komplikovanejsiu zapletku. Ale aj tak doteraz najlepsi sfilmovany Hulk. Uvidime aky bude v Avengers. Aj ked ma nas*rali ze tam uz Edward hrat nebude. Napriek vsetkemu 4 *. ()

TONYNKO

Hulk to vo svete filmov nema lahke. Ang Lee tomu velmi pomohol. Stari Hulkovia tiez boli na nič. Tento sa docela zadaril ale chyba tomu to cool Hulkove ničenie. Norton sa mi na Hulka nehodí. Naopak ma potešil charakter Bannera ktory Letterier vyborne vystihol. Taky priemer. PS: veľmi sa mi páčilo cameo Tonyho Starka. Dalšia návnada na Avengers. :-) 6/10 ()

stuj

Jednička (2003) byla lepší. Příběh z historie byl trochu pozměněn a škoda, že nezůstali stejní herci. Akční scény nic moc a celkový příběh taktéž. ()

Rayers

Valná většina filmů od Marvelu je dobrá. Hulk patří do té lepší poloviny, ale už ne do nejlepší čtvrtiny, kde je například Iron Man. Avšak těch 80% by si zasloužil, nevím, jakým právem má 64% - schválně se podívejte, jaké další "unikáty" mají podobné procentuální hodnocení. Jinak mi přijde, že Marvel se učí (a to velice rychle), jak kvalitně zpracovat komiksy do filmové podoby. ()

Yelush

Od pokračovania Hulka som veľa nečakal, ale už casting naznačoval, že to asi nebude žiadna trapošina a som rád, že ani nebola. Film je iný ako Leeov, posunutý viac do akčnej polohy, čo mi vcelku vyhovovalo a celá "military" atmosféra filmu ako aj atmosféra okolo hľadania, prenasledovania a naháňania si ma ihneď podmanila, vôbec som sa nenudil a spolu s peknými efektami som si film dostatočne vychutnal. Trojica Norton, Hurt, Roth boli fenomenálni a bola radosť na nich pozerať, čo sa nedá povedať o extrémne otrasnej Liv Tyler, ktorej sa skoro podarilo mi celý film sprotiviť a nechápem, čo viedlo tvorcov do angažovania tejto netalentovanej, nehrajúcej, nesympatickej, ufňukanej škaredej obludy, ktorá sa k Edwardovi vôbec nehodila a celému filmu naozaj uškodila. Vystrihol by som aj dosť trápnu scénu z parku, ale aj napriek týmto dvom výčitkám vo mne film zanechal veľmi dobrý dojem, takže veľká spokojnosť... ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt