Nikoho nenapadlo, že nově dovezené rostliny ze zámoří, umístěné v atriu mrakodrapu Hamilton Associatesprivezené, mohou začít obrovskou noční můru, která následovala Hluboko uvnitř zelených listů je spousty reprodu-kujících se mravenců, kteří se rozmnožují a rostou v neuvěřitelné síle (Intersonic)

brasek odpad!

Divák, ktorý zvládne úvodnú slabú polhodinku otrasnej nudy a strašných hereckých výkonov, ktoré vás nútia k samovražde sa dočká dosť úsmevnej komédie. Samozrejme ak je divák schopný sa baviť na imbecilnej hovadine :-) ()

Horácius

Tohle je film, který se nedá běžným způsobem vůbec hodnotit. Pokud ho budete brát jako horor, hodnocení odpad bude nezřízená pochvala. Pokud ho budete sledovat jako komedii, poserete se smíchy a pak máte k dispozici celou škálu hvězdiček. Já se hodnocení zdržím, ale skoro nevěřím, že tohle někdo myslel vážně. ()

bernau84 odpad!

skutečně debilní film s hroznými herci... co se dá ale čekat od tak skvělého režiséra jakým je F.O.R... ty mravenci jsou na tom to nejlepší - už sem dlouho nic tak hezky zvládnutého neviděl (možná bych i já měl točit filmy) ()