Tušíte, co se začne dít poté, když letadlo po okraj nacpané kráskami, letícími na soutěž Miss Galaxie, ztroskotá na opuštěném ostrově, kde žijí prehistorická prasata a inteligentní opice? Pokud ne, pak tuto bláznivou komedii plnou dívčích půvabů a ztřeštěných dobrodružství rozhodně doporučujeme... (oficiálny text distribútora)

MysterioD odpad!

Musím dát odpad, vydržel jsem asi jen 15 minut ale sem si jistý že zbytek tohoto „veledíla“ je stejně otřesný jako ten příšerný začátek . . . ()

Lea.inJuly odpad!

Tak to jsem asi byla lepší než zbytek uživatelů, protože jsem se vydržela dívat/divit asi 30 minut:-D jedním slovem bída. Jediné směšné je to, že je to naprosto absurdní cosi, co se snaží tvářit jako film:) a zařazení do kategorie fantasy? r u kiddin' me? ()

ill Nino odpad!

Už jsem toho viděl hodně, ale co je moc to je moc.........Asi nejhorší film, ke kterýmu jsem se dostal za celej svůj krátkej život...............Ještě dnes se budím s noční můrou a pomočenými spodky ()

Hystory odpad!

"Komédia" Miss stroskotankyňa robí hanbu filmom, ktoré sú založené na parodizovaniach skutočných blockbusterov. Od takéhoto žánru (spojenie paródie a komédie) človek očakáva nadmiernu zábavu, pričom nostalgicky si zaspomína na predošlé filmové hity. Nemám nič proti Jurskej svini, ani Noemovej arche či opiciam, ale takýto nevykompenzovaný a hrôzu naháňajúci miš-maš ktorý od začiatku presahuje rámec debility nie je len zbytočné natočiť ale vôbec distribuovať. Chyba je v tom, že úsmevné sekvencie nie sú dotiahnuté až dokonca, inde zase presahujú rámec možnej fungujúcej situácie. Napríklad úvodný tanec na letisku je zbytočný (nefunguje) a predovšetkým nemá vtipný efekt, veď prečo by som sa mal radovať, keď vidím Erica Robertsa a letušky tancovať v areáli (nie je vôbec vtipnou ale skôr trápnou záležitosťou). Podobných zdĺhavých zbytočností je tu kopa, no neviem prečo. Nápady pozbierané z ostatných častí nielen filmov (viď. Michael Jackson) nefungujú harmonicky (napr. v Bláznivej strele bol jeden dej, smerodajný priebeh cesty hlavného hrdinu v rámci ktorej boli vložené situácie slúžiace na parodizovanie jednotlivých filmov). Tu je všetko, pričom všetko je dlhé a bez pointy. Najväčšia chyba z mojej strany je to, že jedného daždivého dňa som sa chcel zabaviť pri komédií. Uvidel som tento film a bohužiaľ som si ho kúpil. Neočakával som žiadne veľdielo, ale toto je otras! ()

luis13 odpad!

To že je to šílenej film je jasný, ale hlavně si musíme přiznat, že jsou šílení: režisér, scénáristi (ty hlavně) a herci co do takové sr.... šli. ()

weetya odpad!

Příšerné. Jediné co mě trochu pobavilo, bylo převlékání tajného agenta v letadle. Jinak zas slepenec parodujících scének bez příběhu. Filmové odkazy, kterých jsem si všiml: Mission Impossible, 6. smysl, Vřískot, Jurský Park, Matrix, Indiana Jones, Zelená Míle, Tarzan, Harry Potter, Star Wars, Planeta Opic, Austin Powers, Hulk, Krvavý Příliv, South Park, Men in Black, Spiderman, Titanic, Pán Prstenů. Animace byla BÍDÁÁÁÁÁ ()

HanisShka

Jenom by mě zajímalo, co na tom Michael viděl tak vtipného nebo zajímavého, že si tam zahrál. Kdyby tam nebyl on, nepodívala bych se na to ani... byl to trapný pokus o komedii. ()