George a Nina Banksovi jsou rodiči krásné Annie, která má těsně před svatbou. George je velmi nervózní otec, který se neumí smířit se skutečností, že jeho malé děvčátko už vyrostlo a stala se z ní žena. Přípravy na svatební den jsou plné nečekaných situací, při kterých není nouze o dobrou zábavu. (oficiálny text distribútora)

Bozvav

Ne tak dobré jako originál, ale i tak výborné. Více humorné, méně poetické. Za mne 75%. Když jsem tento film viděla poprvé, byla jsem těhotná s první dcerou, nyní pomalu plánujeme její svatbu a celý příběh vidím ze zcela jiné perpektivy, o jejím otci ani nemluvě. ()

herák odpad!

bože..koukám že sem jedinej kdo hodnotí tak vysoko, ale nemůžu si pomoct..vtip žádnej, steve taky nic moc a diane umí líp ()

beckham-

Steve Martin hraje typického otce, co si nechce připustit, že jeho holčička už je dospělá a je na čase se s ní rozloučit. Nazval bych ho milujícím otcem, aneb šetřílek každým krokem. Je zde několik vtipně nezapomenutelných scén. ()

Trixi

Nádherná, romantická komedie o něčem, co pro mnoho otců moc humorné není - svatba milované dcery.Výborný scénář, skvělé herecké výkony, ale jeden přece jen vyčnívá - Martin Short. ()

waska

Ne, že by se mi to nelíbilo, ale víckrát už to vidět nemusim. Steve Martin a Diane Keaton jsou sice prvotřídní, ale některé scénky a situace upadaly do průměrnosti a nedokázal to na výšinu vytáhnout ani geniální Martin Short. ()

Mngwa odpad!

Film o bohatých lidech a jejich problémech. Vypnula jsem to ve chvíli kdy se rozmazlená dcerka zasekla a začala fňukat, protože jí zlý tatík nechtěl uspořádat svatbu za 50 kilo nebo kolik. Chudinka. A Steve Martin mi prostě nepřijde vtipný. ()

Psycho.R

Bez jakýchkoli předsudků dávam čtyři hvězdy. Bavilo mě to tehdy, baví mě to teď . Jeden z nejlepších Martinovejch filmů, co jsem viděl. ()

Rudyamon

Komedie se Stevem Martinem mám rád. Není to komik-šílenec jako Eddie Murphy, jeho komediální umění spíš jemně inteligentní, dokáže rozesmát jednoduchými pohledy a mimikou. Hlava rodiny je možná tou nejlepší komedií jakou natočil. Příběh není nějak zvlášť naročný, ale v jednoduchosti je síla a to tento film dokazuje. George (Steve Martin) a Nina (Diane Keaton) mají krásnou dceru Annie(Kimberly Williams-Paisley) a ta jim jednoho dne oznámí, že se bude vdávat. To zvlášť George nese těžce a to přináší velké množství příležitostí pro ukázku umění Stevea Martina. Všichni herci v hlavních rolích jsou skvělí, ovšem perlou filmu je poněkud přihřátý Frank (Martin Short), který fakticky film rozehřeje na chvílkama neúnosnou teplotu. Tato komedie určitě potěší i po několika dalších shlédnutích. Zaslouží si, myslím vyšší hodnocení, než má momentálně. Mé hodnocení: **** - 90%... ()

Kingjiri

Pohodová rodinná komedie obsahují nejednu životní pravdu. Celá působí hodně civilně a "jako ze života", protože normální lidi řešej obyčejný problémy (nejenom) s plánovánim svatby. A právě tohle, ještě spolu s decentnim humorem a slušnym hereckym obsazenim jsou největší devizy snímku. Steve Martin je v roli otce naprosto dokonalej a Martin Short zase totálně teplej :D Fakt příjemná podivaná bez patosu a trapnosti, která si zaslouží víc než jednu projekci, čtyři silnější hvězdy. ()

Časové pásmo bolo zmenené