The Jerry Springer Show

(relácia)
  • USA Jerry Springer

adamulefa

Jedna z mála vecí, ktoré by zniesli 5* a zároveň aj odpad! Hmmm... Dávam teda aritmetický priemer týchto dvoch možností. Zhliadnuť tak 1-2 diely The Jerry Springer Show odporúčam každému. Potom si urobíte na túto show a tiež na americký ľud názor sami. ()

darwin

Hrubozrná zábava nejtěžšího kalibru. Na odreagovaní a pobavení dobré, ale kdyby se na to měl člověk dívat každý den, tak ho to omrzí. Věřili byste, že Jerry Springer byl starostou Cincinnati? ()

Cruise

Teď je otázka, jak to hodnotit, když napíšu, že to je jen sprostá zábava na sebe řvoucích lidí a ukázka jejich tuposti, bude to vypadat jako bych se nad ně povyšoval. Naopak, když napíšu, že je to skvělé budu říkat, hurá HLOUPOST! No možná to může mít zajimavé psychologické dopady;)... ()

Honza dAve

Bulvár bulvár, sprostý bulvár a obrovská prsa tlustých afroameričanek mlátících se ve studiu kvůli jednomu vyhublému pobledlému uhrovatému mladíkovi, který udělal tu chybu, že si cokoliv začal s některou z nich. Nutno ovšem dodat, že občas člověku ujede úsměv, že i tohle některý lidi baví a i slizkej Jerry občas nějakou tu přes hubu nechtěně chytne :-). ()

Crowen odpad!

Dlouho jsem přemyšlel, jestli bych měl dát odpad nebo plnej kotel za to, že někdo konečně ukázal USA né jako zemi Brandonů Walshů, ale "národ" tupců, kterým ve skutečnosti asi budou. Viděl jsem pár dílů a nestačil jsem se divit :) ()

Beri

Pre väčšinu ľudí je to absolútny odpad, a samozrejme majú pravdu. Aj veľká časť dielov v podstate stála za hovno, tak prečo také vysoké hodnotenie? Lebo boli diely na ktorých som sa dokázal smiať aj hodinu. Také absurdné situácie človek tak často nevidí, a neni nič vtipnejšie ako smiať sa na hlúposti druhých. ()

+sfinx+ odpad!

Dementní pořad pro diváky s odpovídající indispozicí. Oplzlej dědek uvádí Poštu pro tebe a když zazní gong, tak se všichni začnou chovat jako zvířata. Typický produkt současné TV produkce. Naneštěstí se to už dostalo i k nám - jen tomu říkáme "reality-show". Netuším, jací úchylové mohou něco tak primitivního hltat (ostatně rozum zůstává stát i u těch diváků BB či Vymaštěných). Rozuměl bych asi pouze dvěma důvodům - chci vidět nahou holku, chci vidět boj (případně kombinace obojího). ()

lajka.sabaka odpad!

Springer je skutečnym autentickym králem všech slizkejch samolibejch kokotů a všichni vostatní, včetně Krause, se ho jenom pokoušej nevěrohodně napodobit. ()