Batman narazí na Strašáka a pokusí se zmařit jeho plán zruinovat Gothamskou univerzitu, ze které byl Strašák jako učitel vyhozen a snaží se pomstít. Jenomže Batman je v tomto procesu vystaven Strašákovu plynu strachu a je nucen čelit své vlastní vině za smrt svých rodičů (Jan.Kanak)

Jeza07

"I am vengeance! I am the night! I AM BATMAN!" Skvělá epizoda se Scarecrowem, který mě trochu zklamal vzhledově, ale to nemění to že je to epic. ()

molcan2

Niet sa čoho báť je vizuálne veľmi podmanivý príbeh, výtvarná réžia je fantastická, najmä v momentoch, keď Bruce vidí svojho otca v plameňoch v banke. Scarecrow je tu oveľa pokojnejší a stručnejší, než keď ho zvyčajne vídame, hoci jeho pôvod tu necháva trochu na seba čakať. Mimoriadne príjemná epizóda s niekoľkými naozaj skvelými momentmi. Slušných 4/5 ()

• Když Batman nařídí počítači v Batmobilu, aby hledal původ látky ze Strašákova kostýmu, jednou z vyjmenovaných entit jsou S.T.A.R. Labs z města Metropolis, kde žije Superman. (Jan.Kanak)
  • V této epizodě můžeme vidět, že bezpečnostní důstojník čte komiks z názvem „The Tiny Toon Adventures“. (Jan.Kanak)
  • V této epizodě Batman poprvé říká: „Jsem pomsta. Jsem noc. Jsem Batman,“ čili: „I am vengeance. I am the night. I am Batman!“ (Jan.Kanak)