Podľa starovekého mýtu povstane nesmrteľná Lilith, ktorú ochraňuje tajný spolok Viera. Lilith sa bude musieť naučiť ovládať svoju moc, poraziť démona a zachrániť ľudstvo. Niektorí ľudia veria, že prvá žena, ktorá sa narodila v Rajskej záhrade bola Eva. Ale iní veria, že bola ešte jedna. Bola chybná, nedokonalá, stvorená z tej najtemnejšej substancie. Volala sa Lilith. Bola presvedčená, že si je s Adamom rovná a odmietala sa mu podrobiť. A preto ju z Raja vyhnali. Pretože už bola naveky prekliata, zmenila sa na niečo iné, nebezpečné a začala zúrivo zabíjať. Tak vzniklo spoločenstvo Viery, ktoré malo ukončiť Lillithin hnev. (oficiálny text distribútora)

klichem

Jediný komu som v tomto filme uverila bol John de Lancie. Efekty boli až amatérsky úbohé - podobne aj herecký výkon mladej Shiri Appleby. Príbeh bol nápaditý a nalákal ma na obsah. Spracovenie sklamalo hlboko pod priemer. Demonicus - najväčšie zlo - bol na smiech. ()

djbarrel

Nebyla to taková hrůza jak jsem zprvu myslel. No příběh je celkem originální, ale to provedení už bylo o dost horší. Když přidáme klišovité charaktery postav a spíš průmněrné herecké výkony, dostaneme se na žánrový podprůmněr. je to taková oddychovka a když to člověk moc neřeší tak se to dá. 38 % ()

Palisander

Jednoducho trapas. Sci-fi Drakula vs Cobra 11 na ceste bez áut. Samozrejme všetci hrajú na dve strany a majú nejakú psychickú traumu z minulosti. V závere už chýbal iba batmanovský reflektor, svietiaci na oblohu. Pritom slečna je horúca adeptka na miss vražedné monštrum. Bábika ako z porcelánu. A tie oči... Adam mohol radšej troška viac zarozmýšľať. ;-). ()

rzepa

Jsem zhruba na značce 35 minuty filmu. Už teď vím že přes jednu hvězdu to nebude. Dávám jednu hvězdu a jestli to bude pořád tak pitomý tak se vrátím a vytasím odpad ! ()

Pythonator

Odpad to rozhodně není. Mezi televizními sci-fi filmy je to jeden z těch lepších. Grafika démonů je trapná jako z počítačové hry, ale jinak to zase taková hrůza není. Herci nejsou katastrofální, jak už to u podobných filmů bývá, takže se na to dívat dá. ()

slavikzbojni odpad!

Téma je zaujímavá-. Lilith je postava, podľa ktorej by sa dal urobiť dobrý film. Ale tento film dohebabrali.. škoda témy..Inak neviem čo je na totmo príbehu vedecko fantastické- po US-ácky "scifi"??? Je to staroveká téma... ()

Rathe

Tímto filmem jsem byl velmi zklamaný. Tvářilo se to strašně tajemně. Ale ve skutečnosti to bylo strašně špatné. Když chce režisér dělat fantasy film, měl by na to mít dost peněz. Jde vidět, že tento ty peníze neměl. A herecké výkony (hl. naší Lilith) byly úděsné... ()