Po tom, čo predal zápas svojho tímu a bol vylúčený z futbalovej ligy, v opitosti ukradne auto svojej priateľky a po naháňačke s políciou je zatvorený na 3 roky do väznice, kde dozorcovia majú svoje pravidlá. Paul Crew (Adam Sandler), hráč amerického futbalu, sa snaží zostaviť tím z väzňov, ktorí zvedú boj s dozorcami. Lenže dozorcovia majú vždy navrch a nikto z väzňov sa nechce dostať do problémov. Crew má preto veľa práce so zháňaním tímu a ešte k tomu mu ide aj o krk. (TV Markíza)

flouny8

Co si budem namlouvat, většina Sandlerových filmů jsou kraviny. V tomhle případě tomu tak naštěstí není. Sranda od začátku do konce, výborné obsazení a spousta bývalých wrestlerů, super hudba... Mnohem lepší remake než Fotbal za mřížemi. A že tu nejsou hloubkově vykreslený duševní rozpoložení postav a podobný nesmysly? Koho to sere... ()

kubixix

Trestná lavice by se dala zařadit do typických Hollywoodských komedií, kdyby se neobjevovaly scény, při kterých je čas od času v divákovi prostřednictvím srdceryvné hudby vyvoláván pocit, že kriminálníci jsou hvězdy. Jinak je to v celku typická Sandlerovská komedie. Nic vám to nedá, ale také nic nesebere. Konečné usmíření dvou hlavních rivalů vám však dává do života naději, že ať jste jakýkoliv, z pořádné nakládačky nepříteli si z něj můžete udělat bezva kámoše. ()

DanielW94cz

Jedna s mých top nejoblíbenějších komedii vůbec,skvělá parta herců a spousta vtipných momentů. Adama Sendlera mám velmi rád,jeho filmy se mi vždy líbí,a Chris Rock tomu všemu dává šmrnc a u jeho hlášek se prostě nejde nezasmát.Nemám moc rád sportovní filmy,ale tenhle se mi moc libí.Vždy mně nemile překvapuje jak nízké hodnocení tu mají některé filmy co by zasloužili o dost větší hodnocení,po celou dobu jsem se velmi dobře bavil a tak je na místě dát plné hodnocení. 5/5 ()

Euros

Konečně film, ve kterém nehrajou drsňáky nějací přiteplenci, ale skutečný korby. Crews, Goldberg, Sapp, Singh jako trestanci a proti nim Nash, Austin, Bosworth a další jako bachaři. Skvělá komedie, akční, napínavá a i slzička může ukápnout po smrti Rocka. Nenapadá mě nic, co bych mohl vytknout. ()

Pythonator

Snad je to tím stupidním americkým sportem, ale tento Sandler mě prostě až zase tak nebral. Provařené narážky na buzeranty ve vězení samozřejmě potěší vždycky a Sandler bavil jako obvykle. Jen to téma prostě netáhne. ()

jenspifa

Asi nejlepší sandlerovka s nejlepším obsazením a produkcí. A spojení s kriminálem tomu dodalo ty správný grády. Za mě pecka a dávám 85% ()

BaT_M

Přesně ten film u kterého bych hrozně rád dal 4 a půl hvězdy. To bohužel nejde. Ale po zvážení si nakonec tahle Sandlerovka plnou palbu zaslouží. Musím uznat, že je to fakt povedenej, vtipnej film z vězeňskýho prostředí, které mám ve filmech velmi rád. Kdo má rád Sandlera, tak tenhle film je rozhodně správná volba. 90%. ()

IsiaTed

Trestná lavice se mi velice líbila. Bylo opravdu mnoho scén, u kterých jsem se zasmál, ale v situacích, kdy humor šel stranou jsem seděl napjatě u obrazovky a čekal, co se bude dít dál. Parádní herecké výkony Adama Sandlera, Chrise Rocka a Terryho Crewse z filmu dělají opravdu skvost. Filmu bych vytknul v některých místech velkou předvídatelnost a hudbu, která hraje v každým druhým americkým filmu. ()

Bogrant

Testosterónom, cheeseburgermi, teplými odsúdencami a nasratými bacharmi preplnená športovo-väzenská komédia s niekoľkými vypätými prvkami, ktorá sa radí medzi to najhoršie z najlepšieho a najlepšie z najhoršieho, čo kedy Sandler natočil. Ale je to i tak fakt bohovská zábavka, ktorá nevyznie trápne, má trefné hlášky i kvalitne pôsobiace obsadenie viacerých postov, od quarterbacka až po (ne)hrajúceho trénera a je zakončená parádnym "zápasom storočia", takže i napriek mnohým nedostatkom sa v podstate pre Trestnú lavicu žiadne trestné body udeľovať nebudú. ()

Kolárek odpad!

Nedávám odpad moc často, protože je to vyjádření absolutní neúcty k snaze tvůrců a k jejich vynaložené práci. Tato kyčovitá slátanina si ale řekla nahlas o udělení vyjímky. ()

Zackk

velice kvalitní komedie z dob zenitu adama sandlera. vtipné, originální, rasové - aspekty které jsou dnes už nedostatkem ()

soukyd33

Dejte vězňům šanci, a i oni ukáží, že za něco stojí. Zajímavý příběh o nápravě vězňů v jedné věznici, tím nejdivnějším způsobem. Celkem tu nechybí ani humor. Příběh je super. Scény super. Soundtrack TOP. Hvězdiček 3 ()

Dinoo

Tento film ma skutočne prekvapil. Mám rád filmy z vezenského prostredia a keď sa do toho ešte primieša šport zákonite sa mi to musí páčiť tak ako tento film. Adam Sandler je pán herec ktorý skutočne asi dokáže zahrať akúkoľvek rolu.Ďalšie pozitávum filmu boli tie "ženy" z veznice ,moc som sa na nich nasmial :D Samozrejme k vezenskému prostrediu nemôžu chýbať namakaný cernoši aneb "niggas" ako bolo veľa krát povedané vo filme. Ďalšia vec ktorá ma zaujala bola dlžka celého zápasu ,keby bolo viac takýchto filmov z takto perfektne opísaním zápasom možno by som sa časom aj naučil tie pravidlá toho americkéhe futbalu.Jedine dve veci môžem vytknuť tomuto filmu. Prvá je ,že ten koniec mohli este trošku dotiahnúť vkľude to mohlo byť o 10min dlhšie,ale dotiahnuté a tá druhá vec je ten rozbitý bentley. To mi fakt prišlo hrozne ľúto :) Dávam tomu filmu 4 hviezdičky aj vďaka perfektnému soundtracku. :) ENJOY ()

bobajs

sportovní tématika a k tomu řada hlášek a vtipných scének. oddechový film, který se alespoň podle mého mínění povedl... ()

klaus

Hlavní postava Paul, hráč amerického fotbalu, je uvězněn za automobilovou honičku s policií. Nastoupí do vězení, kde bachaři hrají americký fotbal a složí proti nim tým z vězňů. Od Adama Sandlera jsem se dočkal mích oblíbených vtípků proto 80% ()

Iscariot

Kdo zbožňuje Adama Sandlera a jeho filmy jako já, bude se mnou souhlasit. Vodonoš byl o malinko lepší, ale Trestná lavice mu šlape na paty. Sandler svým typickým humorem vás nudit rozhodně nebude a pokud máte rádi aspoň malinko americkej fotbal, jtěte do toho. ()

marocco

Mám rád komédie z takéhoto prostredia, mám rád Adama Sandlera, takže sa mi to veľmi páčilo. Taktiež potešili vedľajšie úlohy Burta Reynoldsa a Chrisa Rocka. ()

boda13

Zase jsem se po delší době skvěle bavil podle mě velmi vtipná komedie, která nesází na trapné okamžiky, ale na sportovní humor plynoucí z fotbalu. Příjemná komedie. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice

08.11.2023

Hezkých předělávek není nikdy dost a fanoušci přímo lační po tom, aby své oblíbené kousky mohli vídat znovu a znovu, jen v úplně jiném provedení. Nebo si to alespoň myslí hlavouni studia Paramount,… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Bankovní loupež á la Lyne

Bankovní loupež á la Lyne

08.08.2006

Kontroverzní Angličan stojící za úspěchy Lolity se po čtyřech letech vrací k režii. Adrian Lyne byl dosazen samotnými představiteli Warner Bros. na místo režiséra filmové adaptace knihy Chucka Hogana… (viac)