Černá kobra 3

• Taliansko Cobra nero 3 (viac)
všetky plagáty

Nekompromisní policista Maloni se v dalším pokračování setkává se synem starého známého, který je agentem Interpoolu. Je požádán o spolupráci na misi týkající se odcizených zbraní, mezi nimiž se nachází i nebezpečné naváděcí střely. Při pátrání po základně jsou neustále napadáni a to je vede k přesvědčení, že nepřítel má někoho uvnitř. Rozhodnou se pátrat na vlastní pěst a netrvá dlouho a dostanou se až k základně střežené vojáky. (ČSFD)

AGAMENON

Po nic moc jedničce a dvojce, kterou jsem neviděl, je třetí díl rozhodně zlepšení. Přesun na ultralevné Filipíny filmu rozhodně prospěl, aspoň nás tvůrci nemusí balamutit a všemi možnými způsoby se nás pokoušet přesvědčit, že opravdu, ale opravdu natáčeli v Americe a ne v Itálii. Filipíny mají pěknou přírodu, ochotný zaměstnance co budou dřít za hrst rýže a o odborech v životě neslyšeli. Akce ujde, syntezátorová hudba taky, herci nejsou na odstřel, tak co víc chtít? ()

choze odpad!

Tři maníci udělají tu chybu, že přepadnou supermarket, ve kterém právě nakupuje Williamson a ten je vystřílí. Pak jede na Filipíny a s agentem Interpolu tu pátrá po ukradené zásilce zbraní. Oproti předchozím dílům opět žádná změna k lepšímu, totálně sračková série. Ve stejném roce jako trojka vznikla pod názvem MALONE i čtyřka. ()

SeBig

Tohle uz Fredovi u me jen tak neprošlo. Bacha na spoilery. Drsnak Meloune si zase najde kamarady a nebezpeči na ne číhá na každým rohu a to myslim doslova. Kamkoliv jdou tak tam se objeví nasrany cinani a chtej je zmlatit. Tak se naserou a jedou do nejaky zakladny v lese a kamaradka detektiva klavesnici, kterou tahala celej film u sebe odpali celou zakladnu..nikdo ze zlych neprezil? Kdepak, ke konci je jeste potreba navstivit vilu majitele ty zakladny odprasknout a zmlatit mu vsechny kunpany vcetne toho hajzla ze cia a vysmát se mu ze uz nema zakladnu s bombou. Haha dědku Meloun te dostal. Ke konci zacnou Melouna jeho partaci srat a tak je pošle do hajzlu jako spravnej vlk samotar..no řeknete mi o co vtom do hajzlu šlo? ()