Robbie Williams: živě z Knebworthu

(koncert)
  • Veľká Británia Robbie Williams Live at Knebworth (viac)
Hudobný / Dokumentárny
Veľká Británia, 2003, 100 min (Special Edition: 90 min)

Réžia:

Hamish Hamilton

Hudba:

Guy Chambers

Robbie Williams

Album What We Did Last Summer - Robbie Williams Live at Knebworth vznikal počas troch nocí v roku 2003, kedy si Robbie zahral pred 375000 fanúšikmi. Tento album vyšiel 29. septembra 2003 a v Británii si zaslúžil najrýchlejšie predavaneho hudobneho DVD všetkých čias. Robbie Williams na tomto koncerte ukazal jeho schopnosti zabávača a nepochybne patrí medzi najlepších v tomto obore.

Tracklist: 1.Let Me Entertain You
15.Nans Song
16.Feel
17.Rock DJ
18.Angles

Bonus: -dokument (23 min.)
-fotogalerie
-hra
-4 bonus skladby (ČSFD)

werus

Když už hodnotit koncert a když už ho hodnotit pěti hvězdičkami, tak to bude jasně Robbie Williams a jeho velkolepá show v Knebworthu. Kupodivu na mě už několikrát přišla nálada pustit si to na dvd a těch 100 minut jsem u toho vždycky bez problému vydržela. Asi bych hodnotila jinak, kdyby se mi ta hudba nelíbila a navíc je Robbie děsnej sympaťák a tu show umí udělat jako málokdo. Obsahově je to skvělý a ani z "filmařského" hlediska nevím, co vytknout. Dobrá práce všech, co se na tomhle koncíku podíleli. ()

Kiedes

Jeden z nejlepších koncertů, co jsem kdy viděl!! Z dnešní maldší scény si nikdo nemůže dovolit(a neumí) to co on. Robbie je jednička. ()

Dillon

Naprosto brutální koncert Robbieho. Zvukově i obrazově nadupané, zvláště luxusně sestříhané, 100% zábava. Alcohol!!! Drugs!!!! ()

AngelG

Robbie byl prostě zrozený k bavení lidí.. a jde mu to víc než skvěle.. navíc ten jeho hlas prostě nemá ani tu nemenší chybu..!! ()

lickerman

Ačkoliv jsem dříve Robbieho neměl moc v lásce, přišel jsem mu postupem času dokonale na chuť. Skvělý koncert, atmosféra a výkon Robbieho samotného. Velmi se mi zamlouvalo rozmístění kamer a střih - opravdu precizní. Robbie je zkrátka skvělý showman a já nemůžu jinak.. 5 hvězdiček. ()

Folinka

Tam bych chtěla být! Pokaždé, když si tento záznam pustím, tak mám husí kůži... a dojatý Robbie Williams.. to je prostě něco! Dokonale zachycená atmosféra i pro nás, kteří jsme neměli tu čest tam být a zároveň dokáže zaujmout i lidi, kteří jeho hudbu vůbec neposlouchají. A v tom je právě to kouzlo... ()

Miky10

Dokonalej koncert s úžasnym Robbiem a eště lepší atmosférou. Ten závěr v podobě Angels je absolutní top, ale i jako celek mám tenhle koncert na prvním místě. Ach, bejt tak součást těch skoro čtyř set tisíc lidí, který se na hodinu a půl spojej v jeden celek... :) ()

Alojs

Skvělý koncert. Energie stříká na všechny světové strany, diváků je sakra-mrtě a pódium hraje barvičkami, v prvé řadě však výtečně flexibilním Williamsem. Rockový kabátek mu sluší. Ne tak jako elektronika na jeho CD-čkách. Jeden z nejlepších koncertů všech dob? Nooo... budiž. Ale nejlepší? Kdepak :) ()

Angel30

I když je to už nějaký rok, co jsem tenhle koncert viděla, tak mi stačí si na to jen vzpomenout a běhá mi mráz po zádech :) Tohle patří mezi jeho nejlepší koncerty. Je zbytečné se dohadovat o jeho hlasovém umu. K tomu všemu se Robbie i rád předvádí a umí udělat vážně super skvělou show. V tomhle případě do toho dal opravdu všechno. Kéž bych to viděla naživo! ()

NewManicK

RW nepatri k nejakym mojim super oblubenym spevakom, ale nevadi mi a tymto koncertom dokazal ze vie urobit neskutocne dobru atmosferu, nevidel som ho sice cely, ale bolo to skvele, doporucujem vidiet, jeden z naj live koncertov co som videl :) ()

Radimko

V jednoduchosti nejlepší živák, jakej jsem viděl. Věřím, že tenhle záznam o kvalitách Robbieho může přesvědčit ledaskoho, kdo o nich předtím pochyboval. Zaryté odpůrce možná nepřesvědčí, nicméně proč by se někdy takový na na takový záznam díval, že? : ) Neuvěřitelná enegrie sálá ze strany vystupujícíh i publika, které hltá každý song. Tohle prostě stojí za zhlédnutí. ()

Naghavi

Famózně sestříhané tři večery v Knebworth před skoro 400 tisíci (!) diváky...Robbie byl ve své nejlepší době nejlepším britským sólovým zpěvákem a koncertním bavičem...Vrcholem tohoto DVD je pro mne skladba "No Regrets", protože z hudebního hlediska ji mám od něj nejraději...Bravo, Williamsi! 100% ()

oceanic6

Najlepší koncert týkajúci sa popu!!! Robbie Williams dokazuje že je králom popu a nepotrebuje k tomu Take That. Užasná atmosféra, obrovské publikum, všetky velké hity a hlavne ROBBIE WILLIAMS!!! Ked na záver zaznie Angels, len ťažko sa ubránite slzám...rovnako ako tisíce ludí ktorí mali to šťastie a v lete 2003 sa ocitli v Knebworthe... ()

mikul

Můj první oblíbený zpěvák, můj první koupený koncert a také můj nejoblíbenější. Davy šílících fanoušků nadšených z Robbieho výkonu a ještě jeden šílící člověk doma na sedačce...:-) Robbieho v současné době nemusím, ale tento koncert si to hodnocení zaslouží. ()