Pätica študentov na výlete je nútená dať sa inou cestou, ako mali pôvodne naplánované. Uviaznu ale v opustenom moteli, kde na nich čaká strašná vízia zavraždených ľudí. Stretnutie z mužom, ktorému tu záhadne zmizla manželka potvrdzuje ich najhoršie obavy – na svedomí to má tajomný vrah! V blížiacej sa noci budú musieť bojovať o holý život až do nečakaného konca! (oficiálny text distribútora)

MT_Y

Tento film patří k mým nejoblíbenějším, je fakt že zápletka nebyla těžká, záporak nějak originální, nicméně si myslím že je tu moc pozitiv, díky kterýmz mám film prostě rád. 5 ✨ 96%..... 4% odebírám za určite momenty. ()

zzzzzjjjjj

Lehce horší slasher... Mizerná kamera, klasický hororový děj, zato pro mě skvěle zvolené místo natáčení. To ale nestačí na 3*, trochu více okořenit děj a neměl bych sebemenší problém je dát. Takhle zůstanu u 2* a shodných 47%. ()

Keytt

Nic moc jsem nečekala a nic moc jsem taky nedostala. Pointa už byla zpracovaná vícekrát. Například pointa podobného Dead End (Smrt přichází v bílém) je mnohem lépe propracovaná a je postavená na mysterii, zatímco tady se nám dostává pouze krváku s vraždícím kostlivcem, který veškerou atmosféru naprosto zabíjí. Na druhou stranu celkem zajímavě působila plynová maska a líbila se mi postava slepého Jacka. ()

depresario

Pre mňa obrovské sklamanie. Reeker nefunguje ani ako slasher, ani ako duchárina, hlavný záporák je nejaký zombie kutila Tima v plynnom skupenstve, a tak som sa zabavil len na pár vtipných dialógoch. ()

dukeforever

Možná dávam i mín...ale at je to jak je to, fakt se mi to líbilo. Horor který mezi těmi dnešními, může něco nabídnout, ikdyž to něni úplně originální. Co dnes je, je velmi těžké vymyslet něco new. ()

uprchlice

Film "Na půl cesty" lze hodnotit jako průměrný snímek, který nepřinesl nic nového. Kladné hodnocení směřuje na zapadákov, poušť, benzinu a zkrátka na samotu, kde není nic, jen pusto. Dej filmu, který nás zavede do motelu, taky není nic nového. Existuje hodně horrorů, které se také odehrávaly v motelu, jako například "Identita" nebo "Motel smrti" a rozhodně to lépe využily ve smyslu lepších vražd a větší děsivé atmosféry. Každopádně režisér Dave Payne svému filmu "Na půl cesty" moc neprilepsil, jelikož celé rozuzlení na konci bylo už viděno ve filmu "Smrt přichází v bílém" a rozhodně to mělo logičtější smysl. V "Na půl cesty" se ani nestkavame se sympatickymi herci. Derek Richardson, hvězda filmu "Hostel" opět ukázal, že v horrou umí zemřít, ale tentokrát byl "jen" podrezan a žádného mučení se mu nedostalo. Co se týče identity vraha, byla jsem mírně zhnusena. Jeho zbraň zněla jak mixer a vzhled měl tak trochu nadprirozeny. Vše mě ale uklidnilo, když přišel na řadu ten slavný závěr filmu. Co bylo ale vtipné na filmu "Na půl cesty", byly postavy. Například postava slepce se mi do filmu skvěle hodila, protože to bylo vtipné a zároveň asi záměr režiséra ukázat, že i bez smyslu se dá přežít. Kdybych to měla shrnout, tak "Na půl cesty" není špatný film, i když v něm nenajdete nic originálního ;-) ()

Jessica_Biel

Takový pokus o natočení klasické vyvraždovačky- parta lidi uprostřed pustiny, v noci, bez mobilního signálu... Jenže je to pokus který se vymkl kontrole a nepovedl se. Herecké výkony ani hektolitry krve zde nehledejte... Dvě hvězdy a nic víc, za co? Za zajímavou zápletku v samém konci filmu, za řidiče kamionu co zdrhal bez nohou z popelnice a za Tu co vyrůstala v Johanessburgu :D ()

AmunRa

Film pozvedává černý humor, slušná atmosféra, solidně hrající herci a výborná zahajovací scéna, naopak ho sráží amatérská levná produkce, pobíhání tmou v pustině a nudná první polovina. Pointa byla šokující někdy za krále Holce. ()

Little_Sawy

Vysloveně to nebylo špatný, síce skupinka lidí co uvízli na motelu kde nebyla ani živá duše, tedy duše tam jistě byli, ale ne živé.. pointa se mi líbila, ale dialógy, a postavy byli totálny horor. Slepec byl asi zajímavější než celý film a bubák byl tak digitálnej, že jsem málem spadla z postele co jsem se válela smíchy. Slabší odvar, ale na tu dobu, jistě zázrak roku. ()

Geniusss

Inšipiroval by som sa názvom na pol horror a na pol komédia... Asi tak by sa dal charakterizovať tento film... Tá komédia ešte ujde, ale horror už ani nie...Ten prelud alebo príšera nestojí za veľa, tak isto ako aj herci...Pre tých čo chcú vidieť vraždy a krv tak možno odporúčam..pre tých čo vo filme hľadajú aj pointu ani nie..Dávam iba 2 hviezdičky a to za prekvapivý záver. ()

Lukoh

Ak zacítite mŕtvolný smrad, utekajte. Možno už je váš osud dávno napísaný, nakoľko ste už mŕtvy, no vždy je tu šanca, že všetko prežijete v relatívnom zdraví. Rozdiel medzi halucináciou a realitou je úplne zmazaný. Docela originálny námet Reekera z neho robí slušný horor na večerné posedenie. ()

NICOTINE

Silnější průměr. I když už rutinní sestava: Naspeedlej feťák, majestátní kurvička s občasnými citovými projevy a její koninka, plus rádoby jeptiška s jádrem ranařky a rebeliozními sklony. První polovina filmu působí značně prázdně. Ovšem jak děj prostupuje stále hlouběji a hlouběji, ač béčkově, paralyzuje zdravým napětím :) ()

MorbiDeath

Horor, ktorý sa snaží ukázať divákovi, ako vyzerá niečo a nič. Obrovská škoda toho, že tvorcovia nedali tomuto filmu väčšiu príležitosť, mohlo to by omnoho lepšie. ()

Pollini

Už jsem to viděla a pořád je to skvělý horor, protože jsem zapomněla konec. Já jsem se vůbec nenudila, naopak, každou chvíli jsem čekala, co bude dál. Kéž by takových středně nadprůměrných bylo víc.:-) ()