Godzilla Versus Disco Lando

Animovaný / Krátkometrážny / Komédia / Romantický
USA, 1998, 6 min

Réžia:

Evan Mather

Krátkometrážny animovaný film parodujúci Star Wars univerzum z pera nezávislého tvorcu Evana Mathera. V snímke sa okrem tradičných postáv objaví napríklad aj Godzilla. (mrclTV)

Janie.

Random muchlovačky každého s každým a disco pařba v Cloud City, kterou naruší příchod Godzilly v boxovacích rukavicích, kterou musí následně porazit kung-fu Kenobim povolaná jeptiška. Úžasná kravina :D ()

Shit

Jo tak tohle bylo brutální, zatim asi jediný video, co se mi od Mathera líbí. Scénky s Yodou sou fak hodně krutý, akorát mi přijde, že do každýho videa cpe nějaký homoscény a to už je jako trošku moc, když se tam cicmá myslim že Obi-Wann s nějakým týpkem ()

Tom_Lachtan

Jestli někomu přijde jako zajímavý formát filmu, kdy někdo vezme pár figurek SW postav a jednu Godzillu, načež s nima provádí koniny a nevtipné humory, tak... No, asi bych něco podobného měl natočit taky, sice by tam nebyla milostná scéna s Landem Carlisianem a admirálem Ackbarem, ale za to jsem jako malej měl ponožky, představující chapadla monstra z planety ggvvrrrchhchchtx. ()

Jillen

OMG...Kde na to ten Mather chodí? Líbačky všech možných Star Wars postaviček a souboj Godzilly s přerostlou jeptiškou...takhle by se to dalo shrnout, ale celkově to nepůsobí špatně a je to docela i vtipné...nejlépe hodnotím Yodu s baťůžkem plným TNT jak padá přímo do žaludku Godzilly a u toho se směje...to opravdu nemá chybu! BUM! ihihihi...Dávám 45% ()

mrclTV odpad!

Chválim zlepšené animácie a s chválením som práve skončil. Produkcia Evana Mathera je strašne na hlavu padnutá úchylárna. ()