Mladík Joe Dirt (David Spade) pracuje ako upratovač v jednej rozhlasovej stanici a už na prvý pohľad je svojráznou osobnosťou, ktorá slúži ostatným ako terč výsmechu. Svoje zamestnanie však napriek tomu považuje za výhodné lebo môže prespávať v kotolni budovy. Jedného dňa mu jeho práca nečakane zmení život. Stačilo, aby svojím mopom zakopol a doslova vletel do štúdia, kde sa sarkasticky jedovatý moderátor Zander snažil zo všetkých síl nájsť recept na zastavenie klesajúceho záujmu o vysielanie rádia. Fred, povýšený producent rádia, považuje Joea za perfektný cieľ Zanderovej jedovatosti. Tentokrát sa však neplánované spestrenie programu vyvinie nečakaným smerom. Joe ignoruje Zanderove neskrývané opovrhovanie a začne rozprávať svoj životný príbeh od chvíle, kedy ho rodičia ako osemročného chlapca opustili na parkovisku v Grand Canyon. Joe podrobne opisuje svoj smutný a súčasne komický príbeh o tom, ako sa snažil postarať sám o seba, o svojom sne nájsť opäť svoju rodinu a tiež o ceste naprieč Amerikou, na ktorú ho jeho sen naviedol. Otupených poslucháčov Joeov príbeh zaujme a fascinovane počúvajú jeho rozprávanie plné prekážok, rán a neúspechu. Ale tie ho nedokázali zlomiť a on, so zvláštne nezničiteľným optimizmom, pokračuje vo svojom hľadaní stratenej rodiny a ceste za vlastným šťastím, v ktorom ho možno čaká Brandy, dievča jeho snov,  žijúce na malej vidieckej farme... (TV Dajto)

chalp

Tragické fóry, idiotský scenár, hrozný dabing!...ale keď sa cez to všetko prenesiete dostanete v skutku zaujímavú road movie s (opäť) tancujúcim Walkenom! ()

Pajčus

Bylo to blbé, ale zároveň natolik zábavné, aby mě to udrželo v křesle, abych kvůli tomu nešel včas spát a nakonec toho ani nelitoval. ()

krvavamera

druhá půlka to trochu srazila, ale ta první byla dost dobrá. stojí mi tenhle film na to podívat se na něj ještě někdy znovu? jo, stojí ()

Rehooo

Ta jediná hvězda je jen z gentlemanských důvodů pro Brittany Daniel. Jinak to nestálo za nic. Nebylo tam vůbec nic co by mě chytlo a bavilo. ()

Eeuanmainyaq

Pre mňa film, ktorý sa príjemne pozerá v sobotu ráno, keď je ešte mozog scvrknutý a zmysel pre logiku zabil alkohol. Neublíži a pomôže človeku prečkať ťažké stavy. ()

char_t

Netušil jsem, že může existovat komedie, která je zároveň plná pubertálních fekálních vtípků, a přitom neobtěžuje, ba naopak chvílemi skoro hřeje u srdce. Samozřejmě to není žádný zázrak, je to doslova kokotina, ale kokotina fajnová a příjemná :) ()

Rathalos

Tuto komediu zboznujem,David Spade to zahral super,Brittany Daniel by stala za hriech a koniec koncov je to vyborna zabava,tento film si vzdy rad pozriem...:-) ()

plagjoklas odpad!

Tazka blbost. Pribeh sa malk tvarit ako zivot jedneho cloveka ale je to zivot jedneho debila. Takyto film by nemal ani uzriet svetlo kinosal. Tazka blbost, ktorej sa radsej oblukom vyhnite ()

maZSlicko

Takovydle komedosky fakt muzu :) Jeji vtip se mi libi , Joe Špína je fakt cOOl , dojemny chvile taky ujdou , takze dalsi komedie co si u me nasla misto :) ()

Kultak

V této komedii je pár vtipných scén, ale ne dost aby to byla plnohodnotná komedie. Zbytek filmu nuda, místy trapné. Tvůrci se pravděpodobně snažili udělat film kategorie Klubu sráčů, ale selhali. Navíc zakončení filmu, kdy se z totálního žabaře zlomově stává král světa mi není po chuti. ()

Stíba

Je to stupidní, naivní a nepromyšlené béčko se vším všudy ale je i spousta horších a tohle v rámci možností po pár pivech ušlo. 30% ()