Režisér Roman Polanski odjíždí z Ameriky do Evropy dokončit svůj film. Jeho těhotná manželka, úspěšná herečka Sharon Tate zůstává sama ve společném domě na Cielo Drive v Beverly Hills. Jeden ze srpnových večerů tráví ve společnosti přátel. Večírek kolem půlnoci přeruší násilné vniknutí členů sekty psychopata a satanisty Charlese Mansona, kteří brutálním způsobem vyvraždí a zmasakrují všechny zúčastněné. Roman Polanski žije od vraždy své manželky a nenarozeného dítěte ve Francii. Do Spojených Států se vrátil až v roce 2003, kdy získal Oscara za film Pianista. (oficiálny text distribútora)

cure

Surové, naturalistické, krvané, miestami nepozerateľné (nie kôli nude, ale najmä tie surové scény), miestami zaujmavé (dokumentaristický spôsob točenia, výpovede účastníkov). Začal som som to sledovať asi po 15 minutách bez bližších informácií na čo pozerám a až do záverečných titulkov som si nebol istý rokom kedy to bolo natočené ani autentickosťou príp.hraním niektorých scén. Občas to bolo až veľmi sugestívne a pripomínalo mi to niektoré krátke melodrámy, čo som pozeral niekedy v osemdesiatych rokoch v noci na ORF, ktoré dávali v rámci relácie Kunststucke a uvádzál to ujo "Trihler". Ďakujem, raz stačilo. ()

asfalt

Sex, drogy a vraždy. Nič viac nič menej. Nevadilo by to, keby to všetko nevyletelo kdesi do prázdna. Film, ktorý sa nedokáže predať. ()

andrew88 odpad!

Naprostá blbost....Pokud tady někdo mluví o přesné rekonstrukci vražd,tak je úplně mimo realitu. Takhle to nebylo a to fakt vím,o čem mluvím. Nejvíc mě pobavila Abigail, jak si půl hodiny chodila po domě s podříznutým krkem :D ()

McMastamind

Výborný syrový "dokument" o bezesporu nejkontroverznější postavě hippie éry. Autentické materiály, slušné herecké výkony a opravdu luxusní atmosféra. Odvážné scény, ze kterých běhá mráz po zádech. Byl Ch. Manson bezcitný satanista,, nebo skvělý, inspirující vůdce, který naučil lidi, aby si vážili sebe samých? Jedna hvězdička dolů za opravdu hroznou kameru. ()

Napoleon-B

Upřímně, tenhle film je opravdu jeden z nejbrutálnější a nejkrvavějších které sem kdy viděl a já moc krváky rád nemám ale na tomhle filmu je něco co mě donutilo dokoukat to do konce, ale podruhé bych se na to asi nepodíval. ()

Sekel

Cloveka na tomhle filmu drazdi hlavne to, jak ho to nebavi sledovat, ale nevypne ho, jenom proto, ze ho zajima, jak to dopadne. Na zaver prijde velke krveproliti, ktere mi pripominalo film Cannibal holocaust smesici realistickeho a kecupoveho nasili. ()

Cicuch odpad!

Ach jejda...Prvá vec čo ma napadla, keď som zbadala tento film..ledva film začal už som sa nevedela dočkať kým skonči..Manson (ako totálny magor) sa tam hra na Ježiša a všetci sú nim posadnutí. Nič iné nerobia len sa oddávajú sexuálnym orgiám a fetujú všetko čo sa dá a potom par trápnych vrážd.Jeden z najhorších filmov aký som kedy videla. ()

Rugero

Tenhle film člověka dokonale přesvědčí o tom že by natočen někdy v 70"letech.. Atmosféra je super hlavní představitel vypdá opravdu jako Manson. A hlášky jako zvon tipu: tak jsme jí vyšukaly mozek z hlavy Charlie nesurfuje Vy skur.. hipíci.. atd Není to nic extra..ale rozhodně to je nadprůměr dnešní hororové tvorby a vedle amerických filmů(amerika funguje hlavně jako předělávková stanice (příklad budiž horor REC...) ) jako hostel je tohle megafilm ()

macherano

Ked mam pravdu povedat absolutne neviem ake hodnotenie dat tomuto filmu tak brutalny film som asi nikdy nevidel SAW sa moze skovat ale na druhej strane to tak skutocne ako sa to vykresluje bolo takze vlastne neviem ako ho mam hodnotit keby to nebolo podla skutocnosti tak dam odpad ale takto naozaj neviem kolko bezcitnosti ukrutnosti je v ludoch a zmanipuovanych blaznov tak to nie je ani pravda naco sa rodia takyto ludia ? Respektive tato spolocnost ich k tomu vedie a robi z ludi obycajne svine co je najsmutnejsia sprava v ludskych dejinach tento cely rezim postaveny ludmi domacim nezabezpecenim deciek rodicmi ich nevychovou. Ale lubilo sa mi to s toho dovodu ze to vyzeralo ako keby sa to priamo dialo s tym obrazom seckym co k tej dobe patrilo. ()

Edge_666 odpad!

Horší než odpad. Jediné, proč stojí za to trávit tímto filmem čas je, že se dozvíte příběh Charlese Mansona. Nikdo o něm nic jiného nenatočil a to je nakonec dobře. Někdo tak odporný si to ani nezaslouží. ()

Martin29

3/4 filmu sledujeme několik postav na opuštěném ranči jak chlastají hulí a šoustají (ne není to porno). Pak se jedna těch postav rozhodne, že vyhlásí válku a obviní z toho černochy. Tak vytvoří seznam smrti a pošle ty své kumpány, aby vraždily. Ty zavraždí Sharon Tateovou a několik lidí v jejim domě . Film je protkán jako by ještě výpovědmi těch účastníků kde říkají jak se jim dařilo v komunitě , že byl Manson bůh a podobné sračky. Už tehdy mě to nebavilo navíc ta scéna toho masakru v domě těžce zavání kečupem (ženská je nad někým ohnutá a bodá do něho x krát nožem z něj tečou desítky litrů krve a tak se to opakuje) i když uznávám, že to tak asi nejspíše mohlo být. Jediné co teda může zaujmout jsou závěrečné scény ze soudu a to, že jeden člověk dokázal pobláznit tolik lidí. ()