Uzavretá teenagerka Megan sa spolu so svojou spoločensky založenou matkou po smrti otca sťahuje do nového mesta. Dom, ktorý kúpili má medzi starousadlíkmi zlú povesť - povráva sa totiž, že v ňom prebývajú temné sily. Predchádzajúci majitelia z baráku zabudli odviesť veľké starobylé zrkadlo, ktoré dievčinu zvláštnym spôsobom priťahuje a preto sa rozhodne si ho ponechať. Megan sa vďaka svojmu excentrickému výzoru a čudáckemu správaniu po nástupe na miestnu strednú školu okamžite stáva terčom posmeškov zo strany niekoľkých tunajších študentiek, ňou nenávidené osoby však postupne začne stíhať séria podivných nehôd a Megan začína tušiť, že tieto nevysvetliteľné udalosti majú priamy súvis s tajomným zrkadlom v jej izbe. (Karamanlis)

BrianStorker

Horrory točené v 80. letech byly půvabné, měli plno nápadů a atmosféru. Vzpomeňme třeba Noční můru v Elm Street, nebo Démony či Evil Dead. Ale tohle? Čekal jsem od toho spoustu, alespoň podle zdejšího hodnocení. Dostal jsem však nudný a vleklý děj, nezajímavé herecké obsazení, katastrofální dialogy a tragický český dabing. Jedna hvězda za snahu, jinak tenhle kousek rozhodně nestojí za ztrátu času. ()

djbarrel

Filmy o emo-dívkách s nevyrovnanou povahou,které získají super schopnosti s jejichž pomocí kosí každého na potkání, nemám moc rád. No tady byli alespoň démoni a pár scén co za to stálo. Atmosféra místy ušla, takže jsem se celkem pobavil. 57 % ()

CrazymanM

Prosím,nepřehánějte to s těmi superlativy,opět jsem byl velmi natěšen a nakonec zklamán!Jo,něco do sebe to mělo,nevadí mi,že je to starší věc,ale tak nějak více mě zaujala pouze střední část,celkem dobrá hudba,jinak normální průměr! ()

Sunwheel

Tínedžerský film, kde škaredé káčatko (nasilu upravené) ide do novej školy a všetci sa jej smejú aby nakoniec získala vytúženého princa v podobe svalnatého futbalistu (čo samozrejme vadí miestnej kráske, ktorá ho klofla prvá) sa tu mieša s hororom. Dej strieda tento žánrový mix celkom podarene aj keď žánrové klišé oboch tu pocítite. Záver menší gýč a poteší. ()

Nephilim

Film volně vycházející z trilogie M.Scotta o zrcadle, v jehož lůnu je zakletý démon (v knize to byly Gorgony). Zajímavé erotické napětí pocítíte ve scénách, kdy hlavní hrdinka "obcuje" s démonem. ()

montel

Teenagerka Megan (Rainbow Harvest) se právě přistěhovala se svou matkou do nového domu, kde ji zaujme staré zrcadlo, které si nechá u své postele. Nastoupí do nové školy, ale kromě jedné dívky se kterou se kamarádí se jí spolužáci raději vyhýbají. Megan začne pomáhat ono zrcadlo, ve kterém se skrývají démonické síly. Tu začne Megan využívat ve svůj prospěch a spolužáci budou svých unáhlených jednání litovat...Horory 90. let mají jedno společné, scénář i postavy se chovají nelogicky, na což doplácí i tento sympatický horůrek. Postavy přitom nejsou tak přiblblé jako v jiných podobných filmech. Scény, kdy jsem nechápavě kroutil hlavou s úsměvem na rtech se mi ovšem nevyhnuly. 45% ()

Baroque

slabý podpriemer. neoriginálne, výkony úbohé, pointa nedotiahnutá. teen horrory väčšinou bývajú sračky, tento nevynímajúc. rešpektujem, že je to starina. ale aj v tej nájdete klenoty, medzi ktoré tento film určite nepatrí. ale ak je vaším koníčkom strácanie času, prosím. najzaujímavejšie boli fakt tie kozy postavy kandidujúcej prezidentky školy charleen kane. ale to nájdete v každom druhom porne. ()