Maniac Nurses Find Ecstasy

• USA Maniac Nurses (viac)

Slasher

[TROMA] Tak představte si kdyby Ilsa byla dvakrát takový béčko a máte Maniac Nurses Find Ecstasy, aneb Bloodsucking Freaks 2 (záhada, s jedničkou to nemá skoro nic společnýho). Je to úplný ultrabéčko. Banda zkažených a zpruzených holek co už všechno zkusily (they have tried too much, they have explored too far, decadence is their faith) sídlí v nějaký budově (klinika?) a ukájí si svoje zvrhlý choutky. Jejich hlavou je Ilsa (...), hned za ní je Greta. Tyhle dvě se dřív milovaly, ale teď se nesnesou a důvodem je mladá lolitka Sabrina (totálně sexuálně frustrovaná a totálně zpruzená fanynka komiksu), do který je teď Ilsa zabouchlá a udělá pro ní cokoli. Tajemství je, že Sabrina je Ilsy dcera, jenže to se nesmí už kvůli románku s vlastní matkou dozvědět. Jenže nasraná Greta si to drží jako eso v rukávu. Jak vidíte docela vtipný příběh. Holky jsou všechny lesby nebo bi, nejčastěji chodí se samopalem a ve spodním prádle (zajímavá kombinace) a občas si pro obveselení vyrazí někoho zabít nemocniční sanitkou, nebo do místího lesa kde zrovna někdo kempuje... A taky o sto šest fetují. Nechybí perly jako dítě narozený s tetováním Elvise, vydlabání ženský Sabrině na hraní, narvání klády se seřezanou špičkou mezi nohy jedný oběti se slovy 'and now you gonna get it between your legs like you've never had it before', nebo když si týpek o natažený vlasec uřízne obě nohy. Taky tu máme trojici poskoků sebemrskač, zahradník, odpadkář a vypravěče, který nám vážným stylem pořád cpe jak jsou ty ženský zvrhlý. Do toho kytarový riffy a sem tam různý vtipný nápisy přes obraz. Co se týká hereček, tak to jsou nejspíš děvky co režisér sebral v místnim bordelu, ale sekne jim to. Je to skvělá blbost, ale asi bude záležet na každého úhlu pohledu. ()

Nin

Mno... Je to ještě větší blbost než to vypadá :) Všechno je na úrovni průměrného pornofilmu - kamera, režie, střih, hudba... a hlavně takřka nulové herecké výkony. Hlavně TY v tomto filmu obstarají tu největší porci zábavy, když na sebe dvě polonahé sestřičky míří samopaly a mračí se na sebe (třeba 2 minuty), případně procedí nějakou hlášku jako "Now you'll die". Některé scény určitě stojí za to, jako třeba rvačka dvou holek, z nichž jedné se během boje svlíkne vršek (tohle by chtěl určitě vidět Jay ze Smithových filmů) nebo "operace", kde se "pacientce" nejdřív podřízne hrdlo, následně se v ní hrabou rukama a končí akcí s motorovu pilou. A málem bych zapomněl na lehce retardovaný scénář s vypravěčem, který furt opakuje hlášky o "příběhu plného sexu, násilí, perverze, bla bla.."... se musí slyšet :) Naštěstí to má celé jen něco málo přes hodinu, ale i za tu to stačí slušně nudit. Takže dávám jednu hvězdu za pěkné slečny (jedna z hrdinek mimochodem docela připomíná Claire z Lostu) a druhou za občasnou zábavnost :) (3/10) ()

Martass21

Nelze hodnotit. Z hlediska filmovýho by to byl jasný odpad. Scénář a režii má asi na svědomí člověk s pěti třídama zvláštní školy, kameramana nabrali po cestě na plac a herecký výkony jako z pornofilmu. To se ani nezmiňuju o děsný hudbě a strašným zvuku a blbým střihu. Ovšem z hlediska zábavního naprosto plný počet, poněvadž sem se pořád těšil jakou zhovadilost ještě uvidim. PS: Většina amatérských filmů je udělaná líp než tohle. Tam s aspoň mrtvole nehejbe hrudník:) ()

liuk

Sestřičky chodí se samopalama, protože slouží své šéfové, která je zamilovaná do své vyvolené, která je zamilovaná do svých násilných komiksů. Mnohem krásněji to ale odříká vypravěč filmu. Opravdu poezie k pohledání, do nihilistické sekce Pražského vajička jak stvořená. Když se vzdálí od těch svých průpovídek o zvrácené duši té vyvolené Sabriny, která žije v sexuálně zbídačeném lese, tak praví že nebýt tohoto jejího glorifikovaného vyvrhelství, tak prý mohla být happy-go-lucky lolitou. ()

topi

Tak tohle je ultra "déčko", že Violent shit je proti tomu umělecký film (bráno z nadhledem :)). Šílený maniakální mařky nahání po lese kempaře, anebo s doktorskou dodávkou jezdí shánět nějaké oběti, které pak ve svém domově (jakýsi sanatorium) mučí a potom vraždí. Docela prdel ne? Ty štětky režisér zřejmě sebral, když někde šlapali na ulici a nabídl jim pár dolarů, když ukážou kozy a tak vznikl tenhle amatérský blábol, který produkčně zaštítila Troma, na který se ale dobře dívá a hlavně zaručeně pobaví (některé hlášky jsou fakt kruťácký a také hlas vypravěče tomu dodává festovní šmrnc). Už jen jména hlavních hrdinek jsou kult : Sabrina, Ilsa, Greta :D. Navíc se skoro celý děj odehrává v jarním období v lese a já mám jaro tak rád. K tomu ještě bizarní postavičky jako gardener nebo garbage man a o zábavu je postaráno. Prostě totální volovinka, která je věnovaná Traci Lords a to myslím, že už mluví za vše :D. ()