Už někoho mám

(festivalový názov)
  • India Koi... Mil Gaya (viac)

Sci-fi film s populárním Hritikem Roshanem v roli retardovaného mladíka, který bojuje o srdce krásné Nishy i s posměšky svého okolí, které se mu posmívá kvůli jeho údajným kontaktům s UFO. Jeden zapomenutý mimozemšťan by se tu však našel... (oficiálny text distribútora)

tombac

Zkrátit film zhruba o hodinu, přidat více zmateného pobočníka policejního šéfa a scén typu "supermanský" basket a místo rachejtlí by bouchla bollywoodská bomba. Žel v této podobě a stopáži je zejména první polovina až moc naředěná neinvenčními (nezábavnými) scénami, takže Koi... Mil Gaya není taková divočina, kdy nastupuje zmíněný faktor "smát se nebo brečet" a snímku leccos ve výsledku odpustíte, jelikož jste se často královsky bavili (anebo se divili)... Pro mě ještě fajn oddechovka, ale Krrish pobavil o něco více. ()

dezorz

Indicka verzia ETeho a Forresta Gumpa v jednom trojhodinovom filme, dokonala ukazka bollywoodskeo filmu pre celu rodinu. Obcas trocha nuda, obcas velmi naucne, obcas velmi indicke. :) Aky bude krrish, pokracovanie, ktore minuly tyzden za 10 mil. dolarovm, na indicky superman, jeden z naj rozpoctov, pred tyzdnov v trhlo do kin? (polka juna 2006) ()

eraserhead666

Opravdu snad jenom Indové dokážou zkombinovat takřka dětinskou romantickou komedii s totální vykrádačkou E.T. tak, aby se na to dalo v pohodě koukat. Tanečky a zpěvy (včetně fešných Indek) included. Naprosto šílené úvodní titulky, jeden hudební motiv nepokrytě ukradený z Nekonečného příběhu. Prostě tak hloupé, infantilní a happy, až je to skoro hezké. ()

ben666

No teda, hodně zvláštní film. Indickej mix E.Teho a Foresta Gumpa a snad i supermana. Je tam pár zábavných scén, tanešní kreace taky docela ušli a e.t. byl roztomilej, nejvíc na filmu mě pobavil supermanovskej basket ( to bylo teda něco). Na indickej styl je třeba si zvyknout, protože tohle opravdu nebude pro každého. Pro mě fajn tříhodinnová oddechovka, ()

Rominator

Téměř tříhodinová indická sci-fi pohádka o tom jak mentálně zaostalý mladík Rohit Mehra (Hrithik Roshan) k rozumu a dívce jménem Nisha (Preity Zinta) přišel... Pokud divák k filmu přistupuje s tím, že jde o pohádku, dají se určité chyby odpustit. Snímku také prospívá to, že je v něm pouze nezbytné minimum decentních digitálních triků, které neruší celkový zážitek. ()

• Melodie, skrze kterou lidé s mimozemštany komunikují, je ve skutečnosti skladba "Trans-Europe Express" od německé skupiny Kraftwerk. (Raztubyl)