Sci-fi megahit vypráví o Krishnovi, chlapci obdařeném nadpřirozenými schopnostmi, které zdědil po svém otci, jenž zahynul během vědeckého experimentu. Krishna nyní čelí té největší výzvě, když musí zachránit svět před šíleným vědcem, dr. Aryou. Film je pokračováním snímku KOI... MIL GAYA (2003) od stejného režiséra. (oficiálny text distribútora)

Shit

První díl byla naprostá šílenost, neuvěřitelnej mix všech možných žánrů a filmů, který by snad nikde jinde než v Bollywoodu nespojili a ono to opravdu jakž takž fungovalo, aby se to dalo bez potíží skouknout. Druhej díl Krrish už tak šíleně nekombinuje, ale i tak je toho tady dost, ale vůbec to nevadí, sice si každou chvilku řikáte - " co to tam kurva zase šoupli?", "no to snad nemyslej vážně", "proč se ten hlavní pořád tak neskutečně idiotsky tlemí a blbě čumí?", ale ono to fakt po celý tři hodiny skvěle baví bez ohledu na to, co všechno se tady dá označit za naprosto idiotský, první dvě hodiny je to sice hodně hozený do komedie a neděje se toho tolik, kolik by mohlo, ale to fakt neni na závadu a je to velká zábava, zbylá hodina zase disponuje superhrdinskejma činama a namakanou akcí podporovanou správnou hrdinskou hudbou, hustejma záběrama a vcelku zdatným Hrithikem Roshanem, kterej k sobě navíc dostal jednu z největších filmovejch koček, co sem měl tu čest spatřit - Priyanka Chopra, která když se objeví, tak z ní prostě nejde jen tak spustit zrak. Škoda jen, že to ke konci mírně ztratilo tempo,švih a zábavnost, jinak bych asi šel na plný hodnocení ()

lenuse

Tak jsem to taky viděla. Tedy tak napůl, ale podle toho, co jsem viděla mi to přišlo takové, jaky tenhle typ filmů už bývá. Nápady posbírané, kde se dalo. :-) Takový upgradovaný Mr. India, kterého jsem tedy taky nestydatě prospala. Ale když vezmu, co pak natočil Shekhar Kapur, tak možná nás čeká také od Rakeshe Roshana pořádné překvapení. :-))) V Shekarově případě přišla ta největší bomba 11 let po filmu Mr. India. Takže v roce 2018 tu máme další nominaci na Oscara pro indického režiséra. :-)))) ()

petero

Môj prvý indický film. V podstate som čakal že to bude takto naivné, čo som však nečakal že sa tam bude spievať a tancovať a že sa mi to aj bude páčiť ale tri hodiny je predsa len veľa, na druhej strane film nič nové neprináša len kopíruje ale má svoje krásne indické kúzlo. A Priyanka Chopra je totálna jeba ;-) ()

ScarPoul

Prvú časť som bral ako podarenú paródiu na americký sci-fi priemysel, ktorú som si znamenite užil. Táto hra na Spider-mana, Tarzana, ktorá sa drží hlavnej synopsy predchádzajúcej časti, má bohužiaľ viacej slabých miest, než by bolo dobré. Film je stále svižný, má sympatických hrdinov, takže sa na to dobre pozerá, ale mám s toho rovnaký pocit ako s Khanového Ra-One. Sci-fi, ktoré nenadchne, ale zároveň je natoľko iné, že sa dobre pozerá. Dá sa tam nájsť kopec spoločných znakov tých vecí, ktoré máme tak na podobných filmoch radi, ale tá skutočná zábava a nadsázka sa tu nekonala. Som zvedavý na trojku. Inak je celkom vtipné jak tie konce tak prirozdene tlačia na pilu, aby rozplakali každého možného diváka. Fakt som mal na krajíčku. ()

tombac

Místy to opravdu drhlo, to ano, jenže hodně míst je tu tak odzbrojujících, hudba skvělá, hrdina bez masky připomíná milé přerostlé děcko a jeho vyvolená je tak krásná (po pár indických filmech mi je jasné, proč Indky sklízejí v mezinárodních soutěžích krásy tolik úspěchů), že mi 3 hvězdičky připadnou pro Krrish málo. Leč škoda poměrně razantní změny dějové linie při přesunu z Himaláje do Singapuru. V Himaláji si film nasoplil nejlepší chvilky. Inspirace ranným Supermanovým obdobím je zcela zjevná. A funguje to vcelku ladně, přestože Krishnovo skákání až moc čpí tažnými lany. Romantické sekvence v horách mezi Krishnou a Priyou bych označil za vůbec nejlepší momenty snímku. Od skoku mezi mrakodrapy je to poté až moc lacině béčkoidně futuristické (záporákova základna). Čerpání z amerických sci-fi velkofilmů tu poněkud zaškobrtává. Ještěže maskovaný hrdina vytáhne zpod koženého kabátu matrixovské fígle (které v sále vzbudily všeobecné veselí) a tragickému zlounovi konečně nakopne řiť. 7/10 ()

• Jedná se o první film, ve kterém Hrithikovi Roshanovi nevyretušovali jeho druhý palec na pravé ruce. Ve filmu tak podle toho upravily postavičku E.T. - Jadoo, která má prst přesně jako Hrithik. (SIRRIUS)
  • Aby mohl Hrithik Roshan absolvovat všechny kaskadérské scény sám, zůčastnil se v Hong Kongu speciálního tréninku. Přestože výcvik trval jen 25 dní, jeho instruktor Siu-Tung Ching o něm prohlásil, že zvládl více než jiní kaskadéři za celé roky. (Raztubyl)