Príbehy včelích medvedíkov

• Československo Příběhy včelích medvídků (viac)

Oblíbený animovaný seriál pro nejmenší diváky. Humorné a napínavé příhody dvou malých včelích medvídků – čmeláčků Čmeldy a Brumdy a jejich přátel čmeláčí maminky, brouka Kvapníka, lučního koníka, mušky, pučmelouda, roháče aj. (Karlos80)

ondey

Nemá chybu! Dodnes si sedám před sedmou před televizi, když zazní ona známá znělka. Úžasný vtip, úžasné písničky, úžasný Pepa Dvořák a nejúžasnější záporák všech dob - Pučmeloud!!! :P ()

maoc

Dokonalost provedení ve všech směrech. Zmíním pouze namluvení, protože to je víc než dokonalé, zejména pan Dvořák, a dialogy, protože ty jsou vtipné až k popukání a skoro bych řekl, že mnoho z nich vzniklo jako částečná improvizace. Pro mě 11 hvězdiček z 10ti. ()

Stejšn

Přestože první řada si zaslouží bez debat pět hvězdiček, druhá už tak tři. Takže průměr je čtyři. "Samý sádlo. To je pěkně mazaná rodina!" ()

Angel30

Je to tak roztomilé,hravé a mnohdy i vtipné, že je to možná i na čtyři, ale mě tihle čmeláčci zase až tak neberou, nevím proč. ()

Danulinda

Pan Dvořák nám zase předvedl, jaký je to machr na pohádkové postavičky. Jeho Pučmeloud je naprostá odvazovka a také celý příběh i s báječnými písničkami je pohlazením po duši (nejen) všech mrňousků. Samý sáááááádlo, samý sááááááádlo :-) . ()

Katy19

Nádherný večerníček, který nemá konkurenci. Nezapomenutelné písničky s veselými "zvířátky" a hajzlíkem Pučmeloudem. CD poslouchám ještě dnes, a to už nejsem malá holka. ()

rigby

Josef Dvořák je nezapomenutelný. Stejně tak jeho Pučmeloud či Pavouk. Bohužel pokračování po letech se už tolik nevydařilo. ()

Kontryhelka

SIce loutkový,ale pěkně zpracovaný večerníček. Loutkové nemám ráda,záleží jak jsou loutky udělané. Třeba tady mi ty loutky nevadí, jsou pěkné,tenhle večerníček jsem milovala a dávám mu plný počet hvězdiček. Narozdíl od Jájy a Pájy,kde ty loutky jsou hnusný a dávala jsem odpad. Krásně namluvil i Pepa Dvořák, prostě parádní záležitost. Sádlo,samý sádlo. ()

buchannon

Tak jako všechny večerníčky, je i tento primárně určen pro děti, ale i mě ve středních letech dokonale pobavil a to hlavně díky skvělým písničkám od Petra Skoumala a Zdeňka Svěráka, které ho povyšují o level výše. ()

e-pilot

Kouzelné, legrační, nádherné. Dětské duši lahodící scénáře Zdeňka Svěráka, ke zpěvu vybízející písničky, báječný hudební doprovod Jaroslava Uhlíře a navíc namluvené nesmírně vtipnými hlasy. ***** Nelze jinak. ()

RaidingTombs

Krasne propracovane loutky roztancene na obrazovce prinesly usmev do mnoha rodin. Dodnes si tenhle vecernicek pamatuju a miloval jsem a dodnes miluju uvodni pisnicku. Skoda, ze dnes se uz nic podobneho nevysila ani netoci. Je to sama kyberneticka pohadka bez poselstvi. Dnesni pohadky jsou mrtve. Tato neni a vsechny dnesni pohadky prezije. Trnkovy loutky byly vlastne vsechny dokonale. Nemluvim jen o tehle pohadkove serii. ()

julie_mie

Úžasný seriál plný nesmrtelných hlášek, jen nechápu, proč museli dotáčet tak hloupě další díly. Nejen, že prohodili hlasy čmeláků, takže kluci pruhovaní ztrácí na kouzlu charakteru, které měli ve "starých" dílech, ale i celková "modernizace" postavičkám vůbec neprospěla, ... škoda. Těch pět hvězd je za staré díly, k novým raději bez komentáře. ()

mertikek

Večerníček ze všech nejlepší... humorné příběhy dvou malých čmeláčků doprovázený skvělou hudbou s vtipnými texty... Stále dokola jsem je sledoval a před spaním si pouštěl jejich příběhy na kazetách. Je to tak jednoduché až je to kouzelné a mohu říct, že se to jen tak neomrzí. *Blep*Blep* -to bych zapomněl, dabing je bezkonkurenční *Blep*. ()