Nahá zrada

• USA Naked Betrayal
všetky plagáty
Pornografický / Thriller
USA, 2002, 74 min

Nekorunovaný kráľ hazardných hier vláka mladého hráča pokru Miky Bradshawa do vysokej hry, v ktorej si narobí obrovské dlhy. Mladý muž sa ocitne vo svete, kde možno vyhrať peniaze. Pohybujú sa v ňom zástupy mladých krásnych žiadostivých žien, s ktorými môže ľahko uzatvoriť rôzne stávky a dohody. Ich telá sú mu k dispozícii. Ale ak stávku prehrá... Smrteľná hra pomsty sa začína. Sme v svete moci a rozkoší, kde telá krásnych žien majú rovnakú cenu ako víťazná kráľovská sekvencia v pokri. (oficiálny text distribútora)

+sfinx+

Herce do první erotické scény údajně hledali v tomto inzerátu: "Hledá se impotent, který alespoň jednou viděl někoho sexovat (netřeba v reálu - stačí pokud viděl nějaký erotický film). Pokud vypadá reprezentativně a ví, kde má herečka prsa, bude přijat. Podmínky: nesahat herečce do rozkroku, nádobíčko nechat v klidu a dýchat široce otevřenými ústy nebo nějakým podobně zajímavým způsobem dát najevo vzrušení." Druhou nebo třetí scénu už jsem neviděl, tak těžko posoudit, jak zoufalé to nakonec bylo, ale o moc víc (oproti úvodní scéně) se od erotiky vzdálit nelze. Tam už by totiž končil erotický film a začínala by obyčejná rozcvička před jógou. Ta jedna hvězda je vcelku zasloužená - i když se totiž v té scéně sexu ani nepřiblížili a chlap by si ho v těchto polohách musel třikrát prodloužit a dvakrát zlomit, bavil jsem se náramně. Tvůrci si totiž nedělali hlavu se závěrečnými korekcemi a když náhodou chlap porušil pravidlo z inzerátu a hrábnul kam neměl, tak jeho nervózní ruka a rozpačitý úsměv vynahradily tu celkovou ubohost scény a alespoň trochu nadlehčily těžkopádné kotrmelce, které tam předváděli. Choreografie erotické scény byla totiž čistá improvizace, malinko erotická, zato velmi zábavná. ()

kaposlav

Slabučke dve hviezdičky. Niekedy je lepšie si vybrať či porno, alebo thriller, lebo kompromis dopadne zle, ako v tomto prípade. Scénky kde sa trtká a evidentne chlapom nestoji, tak to je prúser. Zabiť kameramana by aj tak zrejme nestačilo. Samotný dej je len take provizórium. ()