Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiálny text distribútora)

jiziczek

Mírně nadprůměrná parodie, ačkoli si nejsem úplně jistý, co že tam bylo vlastně parodováno? Horory nebo parodie na horory? Ale nasmál jsem se celkem dost. A navíc tam byla Dáda! A byla brilantní ;-) ()

matracak42

Krásná magořina, debilní lidé a Pornojehovista - totální guláš. Teprv odstupem času jsem zjistil, že ujetý Dušek chtěl více a dal méně a přesto nicméně je dobré tento film vidět. Tak šup na to Hazardďáčci ()

Wroclav

51% (08/2008) hodnocení u tohoto, určitě jednoho z nejoriginálnějších a nejzábavnějších našich filmů v poslední době, nechápu. Sice jsou tam hluchá místa, některé herecké role jsou tragické a občas to trochu působí jakoby si studenti vzali kameru a jeli si natočit pro radost nějaký film. Ale nelze jinak, bavil jsem se sqěle a dát míň než 4 by bylo pseudointelektuální pokrytectví. ()

LooX

Na tenhle film jsem se těšil jak malé dítě.Po vynikajícím Byl Jsem Mladistvím Intelektuálem to Dobeš s Kopřivou dotáhli na celovečerák!Sláva!Nicméně musím uznat,že jsem od oblíbených novinářů čekal více.Dušek je naprostá perla,dialogy a do nebe řvoucí béčkovost na tom nejsou o nic hůř,nicméně...nějak to není ono.Upřímně doufám,že tohle není zároveň i jejich poslední celovečerní snímek a že další dílko už bude bezchybné. ()

Bobe-er

Rozhodně jsem nečekal Jacksona v českém podání, a to se mi vyplatilo. Vychytaná parodie na zombie filmy, které nic nechybí. Dušek a Dolanský chrlí jednu hlášku za druhou. Tenhle film nemůžete brát vážně, jinak se nepobavíte. Pravda, Dáda Patrasová je na začátku a na konci filmu trochu zcestná, ale nikterak nevadí. "Podle Johna Lillyho, všechno co si dokážu představit, existuje! " "Pane bože, to jsou zombí.!" "Hm...to je zajímavá představa." ()

Joachim36

Pravda, něco málo tomu skutečně chybí... to se nedá popřít. Ale není to natolik špatné, aby si film zasloužil takto malé hodnocení... jinak bych dal **** ()

danio odpad!

Tak nevím, buď jsem opravdu nepochopila podstatu, nebo je to šílený škvár... Napoprvé jsem to utla 20 minut před koncem, možná tomu dám ještě jednu šanci, třeba přehodnotím, až v tom najdu aspoň nějaký (ne)smysl... Prostě mi to nesedlo... ()

Morseus

Přemýšlím jak to říct nejslušněji..... už vím, myslím že dost výstižné je: "Co to jako má bejt ??". Naprostá stupidní blbost kde Dáda Patrasová z Kouzelné školky bije zombíky šutrákem do kedlubny o sto péro. A scénář ?? lepší sem viděl v dětské knížce do pěti let.. Ale jediný plus který todle bůh ví co má jsou občasné hlášky u kterých sem se docela dobře zasmál. Ale tím příděl kladných bodů končí. Možná by se měl Marek Dobeš vrátit k "To nevymyslíš" bylo by to pro všechny lepší. Celkově je podle mě 51% pro tento film moc. ()

LenysekC

První shlédnutí jsem musela chvíli rozdýchávat. Ale při tom druhém už jsem byla připravená na to, co můžu čekat, a jen jsem se bavila. A zdá se mi, že při každém dalším se bavím víc! Je to svým způsobem geniální a spousta hlášek u nás zlidověla (Myslivce si teda nedám, z Vernera si příklad neber, Vy jste mě tu omylem zavřel!, Díky bohu... - Díky Jehovovi! :) ). Ale úplně nevíc u mě vede Robert Rosenberg jako taxikář, který přiveze Izzyho alias jehovistického pornoherce, a který si žadoní o podpísek :-D Příliš hustá smetana aneb nejlepší video ze života, jaký tady kdo měl :-D ()

ZekiZeki

OK, párkrát jsem se zasmál, ale jinak převažuje trapnost nad trapnost... Jedna hvězdička za asi nejlepší plakát k českému filmu vůbec. ()

filiperros

Filozoficky reci postaveny proti bezmyslenkovitym zombie myslivcum je asi dobfej napad, ale mohl dopadnout lip. Ale zombie coru je i ve svete jako safranu a ha chci pokracovani nebo natocit uplne ji ej zombie core. ()

a-ja

U nás v rodině kultovní a milované dílo nabité hláškami. Mimo jiné vždy pouštěné na Štědrý den dopoledne, když už máme vánoční atmosféry, koled a pohádek až do p... eh... nad hlavu... Skvělá parodie na béčkové horory, navíc zombie myslivci (Co když se ze mě taky stane zombie? Seš myslivec? Nejseš, tak nestane!) je něco, co by asi ani v Americe nevymysleli... :-) A fajn soundtrack. ()