Doposud jim stačily jen malé pouliční zlodějiny. Teď chtějí změnu a rozhodnou se unést těhotnou dívky. O tuto mladou ženu je však veliký zájem.  Až doposud stačily "grázlíkům" Parkerovi a Longbaughovi jen malé pouliční zlodějiny opepřené rvačkami po barech. Oba mladíci ale chtějí změnu, něco, co z nich udělá slavné boháče. Rozhodnou se tedy k únosu těhotné dívky. O tuto mladou ženu však je veliký zájem. Má totiž porodit dítě jednomu z nejbohatších mužů v zemi. A ten je kvůli svému potomkovi schopen rozpoutat válku. Kromě komanda bodyguardů povolá i nezvyklého vyjednavače Joe Sarna, který se únoscům okamžitě pověsí na paty. Ani gangsteři se však nehodlají vzdát bez boje. Nenávist stojí proti nenávisti a krev bude vykoupena zase jen krví... (oficiálny text distribútora)

tuctovychlap

vzhľadom na herecké obsadenie pre mňa menšie sklamanie..vlastne, nie sklamanie, skôr nenaplnenosť očakávania..pretože film vôbec nie je zlý..silných 60 %.. ()

Mark1983

Průměrný thriller,který neurazí,i když ani doslova nenadchne.Jedná se o film na víkendové odpoledne,když člověk nemá do čeho píchnout. ()

Troniq

Mám moc rád Caana a Del Tora, takže skvělé je vidět navíc proti sobě. Z průměru film vytahují právě oni a také bezchybná akce, která vypadá hodně realisticky a syrově. Uzda se utahuje docela rázně, stejně tak, jak proudí do Mexika za únosci další postavy, které je hodlají dostat. Pro někoho může být "The Way of the Gun" nudnější, ale já říkám poctivě budované napětí. ()

vinducha

O5 1 z restíků , který mi nějak unikal a zase by to byla škoda. Klukům se sice všechno daří takovým způsobem , že Pat a Mat jsou proti nim raketový inženýři . Navíc R. Phillippe tady ještě pořád vypadá tak na 13 let , že ho teda jako pustili z toho vyučování , ale látku bude muset dohnat. Nicméně je to svižná paráda  a nenudil jsem se ani chvilku. A co se týče J.Lewis , tak ta s tím ksichtem fakt normální postavu hrát nemůže... ()

Bragi66

Docela dobrý únosový film s celkem pestrou zápletkou. Dobře postavení hlavní záporáci záporáci Ryan Phillippe, Benicio Del Toro, kteří čím dál více břednou, až zabřadnou. Ta mexická střílečka na konci je řízná, ale trochu neveselá, jako když nám zastřelii několik ze sedmi statečných. ()

andy60

Nejvíc mě vadilo to nelogické chování postav a také několik těch nadbytečných, které jen způsobují zmatek. Začátek byl slibný, řekl jsem si - tak karty jsou jasně rozdané, únoscům půjde o prachy a boháči o to, aby dostal zpátky matku s dosud nenarozeným dítětem. Jenže se to začne komplikovat a to tak, že jsem chvílemi nevěděl, o co komu jde. Urrčitě by tomu prospěl větší tah na bránu a méně překombinované zápletky. ()