Naopak

Reality-TV
Česko, 2024, 50 min

Účinkujú:

Kateřina Neumannová

Představte si, že si vyměníte jeden den se svým potomkem a strávíte den v jeho kůži a on v té vaší. Přesně to vyzkoušely známá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka a mistryně světa Kateřina Neumannová a její dcera Lucie Neumannová, atletka a influencerka. Jak zvládnou den naopak, když si vymění své tradiční role? (TV Prima)

ostravak30

Nesouhlasím, Kateřina Neumannová to po MS v Liberci neměla v Česku lehké a byla nějakou dobu zatracovanou osobností. Pochopil jsem, že Naopak nezůstane u jedné epizody a nejspíš den naopak prožijí i další celebrity v premiéře nejspíš na podzim nebo příští rok na jaře, ale uvidíme. Faktem je, že vydávat za výměnu trénink tenisu a atletiky je dost úsměvné stejně jako masáž. Naopak její dcera jakoby něco řešit, přitom manažer festivalu se k ní choval dost neuctivě. Docela by mě zajímalo, zda takto skáče do řeči, vypíná telefon a chová se arogantně i ke slavné lyžařce. Určitě ne. Tím pádem to celé ztrácí autenticitu, která by ve výsledku jistě způsobila mnohem větší sledovanost, kdyby to všechny strany braly vážně. Dopředu domluvené zápletky a rádoby pracovní dramata jsou trapná. Tím spíš, když Lucie zašla na OV, tam dostala úkol, její jediná skutečná celodenní aktivita před sháněním kapely a děláním vlasů, a na jeho splnění vůbec nedošlo. Prostě něco ve stylu reality show Kardashianových a to jsem neviděl ani jeden díl... ()

GeminiK odpad!

Pořad je ze stejného ranku jako Utajený šéf. Domluvená trapárna od začátku do konce. Byla mi až hanba, že se na to koukám. ()

pindruche odpad!

Přestože reklamy nesnáším, tady jsem reklamní bloky vítala s úlevou. 50 minut reality a 21 minut reklam. Káčo, tohle nemáš zapotřebí. ()