To sa môže... amigo

• Slovensko To zvládneme, amigo (viac)

Upřímný chlapec a pistolník zachrání tuláka před oběšením. Chlapcův strýc umírá a odkáže mu dům a suchou, nepoužitelnou půdu. Před smrtí přinutí tuláka ke slibu, že se postará, aby chlapec své dědictví skutečně dostal. Mezitím pistolník donutí tuláka, aby se oženil s jeho dcerou, s kterou měl kdysi poměr. Pistolník a tulák se dostanou do série hádek a přestřelek, až se objeví ve městě a zjistí, že chlapcovo dědictví není tak špatné, jak se zpočátku zdálo. (DJmilda)

kyLuke

Slušná westernová komedie se skvělým obsazením. Tento film u nás dříve bohužel nevysílali, až ted na filmovém kanálu Film+. Jeden z posledních dabingů Jiřího Zavřela, který byl jako vždy vynikající.... Film sám o sobě sice dobrý , ale má i své zápory . Kladů se tu ovšem najde spousty . Spencer je výborný a to vůbec nemluvím o Jacku Palanci , který je vynikající , ale to je z dobrých hereckých výkonů asi všechno . Ten kluk je pěkně otravný a ani banditi a sám hlavní záporák nejsou moc výrazní . Nicméně filmu pomáhá i dobře napsaný scénář a příjemná hudba . A ta úvodní píseň je skvělá ! ()

dmatejek777

Slabší western s Budem Spencerem. Tempo filmu je pomalejší, humorné akce je zde také méně. Celkově to není ale tak špatné, doporučil bych však jiný kousek s Budem. :-) ()

LOVE VOLE

Filmy točené jak přes kopírák. Ale koukl jsem se na to s tím očekáváním, že už jsem to vše jistě viděl v jiných pěti filmech. Neoslnilo ani nezklamalo. ()

PORTER44

Slabší westernová komedie kde na jedné straně B.Spencer který dostane na starost malého chlapce se kterým cestuje a na druhé straně J.Palance který ho pronásleduje aby ho oženil z jeho dceru se kterou kdysi něco měl,mezi jejich šarvátkama se strhne spousta Spencerovských fackovaček a rvaček. ()