Úspěšný broadwayský autor Ivan Travalian (Al Pacino) je najednou postaven před zdánlivě neřešitelný problém: manželka Glorie (Tuesday Weld) už to s ním nemůže vydržet a přes jeho prosby ho opustí. Nešťastník se tak musí sám postarat o pět dětí a navíc je ještě nucen pokračovat v přípravách na nákladnou premiéru divadelní inscenace. Ivan má pocit, že nedovede skloubit své pracovní povinnosti, vztah k broadwayské hvězdě Alici (Dyan Cannon) a péči o děti. Postupně si však začíná uvědomovat, že jeho prvořadou povinností je postarat se o své potomky a zároveň poznává, jak důležitý je normální rodinný život... (šubelinka)

aLPaC

Al Pacino v rodinné komedii? I tohle funguje. Al zde hraje divadelního autora, což je mu dost blízké, protože jeho láska k divadlu je všeobecně známá a v dramatičtějších scénách opět exceluje. Tu jeho manželku předpokládám za matku roku nezvolí. ()

Denny

Bouřlivý milostný poměr autora a herečky, odehrávající se na jevišti i v zákulisí divadla.Herecký koncert Al Pacina a jeho dvou partnerek, nepříliš inteligentní zápletka. ()

mirkath1

Nevím, nevím, připadalo mi to moc uřvané, ukecané a ve finále, nic neřešící. Ani Al Pacino to nezachránil.Konverzačka bez náboje. Nedalo se nikomu moc fandit, příliš nevěrohodné. ()

Elessar.

Pomerne neznámy film ale docela vpohode Al v netradičnej komediálnej úlohe, já mu fandím, ešte k tomu aj divadelne prostredie čo je proste jeho, škoda ze sa k tomu neda nejako moc dobre dostať ()

Hookins86

Když to tak vezmu, když mohl Terminátor hlídat děti ve školce, tak proč by se nemohl drsnej mafián starat o půlku děcáku. Vcelku povedené komedíální rodinné drama... ()

Lucie505

Milý, chytrý a zábavný snímek. Místy trošku táhlejší, ale kompenzuje to Al Pacinova vyřídilka, a ráznost a nátura jeho vyženěného španělského syna (smála jsem se u každého jeho výstupu!). ()

Luxurka

Tenhle film jsem dlouho sháněla, konečně se podařilo a jsem za to ráda :-) čekejte příjemnou oddychovku se špetkou humoru skvělého Al Pacina. Doporučuji tento film spíše pro jeho skalní fandy, kteří ocení jeho herecký koncert a koukají na to spíše s nostalgií :-) mě se líbil moc! Dostala mě hláška v koupelně - Buď se vyčurej nebo se seber a vypadni, já se z tebe zblázním! :-)))) Skvělej film když venku prší - zalezte do peřin a sledujte! ()