Neobvyklá rodina

• Južná Kórea Hieoroneun Anibnidaman (viac)
Južná Kórea, 2024, 14 h 7 min (Minutáž: 65–75 min)

Kvůli problémům typickým pro dnešní dobu začnou členové jedné rodiny ztrácet svoje jedinečné superschopnosti. Záhadná žena to ale všechno změní. (Netflix)

mmatuli

Očekávala jsem od toho mnohem víc. Nejzajímavější je sledovat přerod I-na z neviditelné myšky v sebevědomou slečnu. Být další série, tak bude FL. Ostatní v rodině tak v normálu, Dong Hee asi nejvýraznější z nich, druhá rodinka podvodníků se změní v podporující a milující kamarády. No, nevím. ()

Lenka.Vilka

Vážně milý seriál, který má opravdu fajn momenty. Teda, opravdu hodně moc fajn momentů. A celou dobu bylo zajímavý sledovat, jak se pomalu rozpadá ten plán Da-hae, a jak se postupně stává součástí své nové nové rodiny, byť trochu jiné rodiny, a potom i postupně skutečnou součástí. Protože všechno je spojené se vším. A jo, naprosto chápu, že Da-hae může na začátku působit, že si nic z toho nezaslouží, protože je mrcha, ale znáte to...časová smyčka je časová smyčka a prostě to je jak to je. Alepsoň to díky tomu nebyla jenom jednosměrná romantika, ale bylo to díky tomu ze začátku vážně moc vtipný, taky hodně o důležitosti rodiny, a jo, potom těžká romantika a ještě těžší drama právě kvůli té osudovosti. Ale nikdy to nebylo zbytečně přeslazené. A jak jsem psala u prvního dílu, původně jsem se na seriál koukat nechtěla, důvod změny myšlení si ale nechám pro sebe, tak o to víc jsem byla ráda, že to vlastně bylo vlastně moc fajn. Takový ten milý seriál, který jsem si moc užila  :) ()