Lowlifes

všetky plagáty

Instinkty pro přežití rodiny na dovolené jsou vystaveny zkoušce, když nemají jinou možnost než přenocovat na odlehlé usedlosti. (JasonCZ)

JASON_X

Ty časy, kdy sousloví "kanadský film" bylo synonymem pro nezáživnou podřadnou filmovou produkci s televizním lookem, jsou už dávno pryč (jak jsem tu ostatně už několikrát psal). A touhle vytříbeně úchylnou černou komedií to Kanaďani potvrzují. První twist čtvrt hodiny po začátku mi parádně vytřel zrak. A nestačil jsem se pak divit, jak a jakým směrem se děj pomalu rozjede. A druhou překvapivou ťafku jsem dostal v závěru, takový konec jsem nečekal. A popravdě si ho ani nepřál. Ale co už, filmy holt nemusí vždycky končit tak, jak si přeju já. ()

oveckaoa

Zabijácká kanibalská rodina jde vyvraždit jinou rodinu. U tohohle filmu je bohužel problém v té rodině matka je neviditelná , dcera je nemastná neslaná , otec a syn jsou dobří psychouši , ale nestačí to.  Další problém je v tom, že to zase takový masakr není začátek naláká pak máme pasáž kde se nic neděje s ježděním auta  pak další v tom domě a zhruba 30 minut před koncem k něčemu zajímavému dojde  pak naskočí titulky a máme konec. V tomhle žánru jsou daleko lepší kousky. 40 procent za gore a tu trochu násilí co tam je. ()

pornogrind

Doporučuju nekoukat na trailer nečíst obsahy, komentáře a ani si o filmu nic nezjišťovat. Takže kdo neviděl od teď už nečtěte. Scénář snímku není nějak extra vyšperkovanej ale o to tu ani nejde. Jde o celkem povedenou a zábavnou vybíjenou dvou rodin. Kde dojde i na nějaký to gore. Tady mě sice někdy sral střih jindy bych zase co se týče gore klidně i víc přitlačil. Ale jo. I to se počítá. Nejvíc asi pobavilo sežrání vlastní bulvy. Celkově je to celý pojato takovým odlehčeným stylem. Žádnej megahit z toho asi nebude ale na to, že jde o režisérskou prvotinu jde o v pohodě koukatelnou hororovou odreagovačku které ani v podstatě nemám moc co zásadního vytknout. Lepší 3hvězdy. ()

*CARNIFEX*

Malý, Kanadský, dobrovoľný "home-invasion", ktorý nadchne v úvode, vo svojom jadre neponúkne takmer nič mimoriadne, aby v záverečnej fáze decentne zdvihol latku. Ja mám s týmito pokusmi zásadný problém najmä preto, lebo by mali byť dostatočne krvavé a plné gore scén v kombinácii s nápaditými mordovačkami. No a to si povedzme narovinu, to tu celkom absentuje. Kanada chŕli pomerne kvantum hororov, no len zriedka ktoré skutočne naplnia očakávania, pričom ide poväčšine o priemerno podpriemerné pokusy. No a toto jej jeden z nich, na úrovni medzi 2-tri. ()

ricci.s

Zábavná vybíjaná medzi dvomi rodinami v izolovanom dome, jedná je tá "dobrá", tá druhá kanibalská. Ktorá zvíťazí? Kto má rád gore, môže do toho kľudne ísť, o nič iné totiž nepôjde. Vidlička do oka, oko následne von a ham, mňam, to je sranda. Nakrútené skôr v odľahčenom, až komediálnom štýle. Potešil jeden zvrat na úvod (pokračovanie už bolo jasné), menej už potešila predvídateľná koncovka, ale Kanaďania viac ako na scenár či inteligenciu stavili len na krvavosť, čo mňa osobne nikdy nemôže uraziť. ()