Případ Asunta

• Španielsko El caso Asunta (viac)
všetky plagáty

Rodiče ohlásí na policii, že jejich dvanáctiletá dcera Asunta zmizela, ale brzy se sami stanou hlavními podezřelými. Podle skutečných událostí. (Netflix)

klukluka

Když si dám první a šestý díl bez toho, aniž by se dostavil pocit, že mi cokoliv uniklo, tak je něco v nepořádku. To je ad jedna. A ad dvě- nějakej jinej pán na holení? Myslím tím podezřelej..? Tak o čem to teda jako mělo být..? ()

petikacka

Áaa máme tady další seroš ála true crime z NTFX. No, popravdě jsem čekala trochu víc páč takhle jak to bylo podané by na to stačily díly pouze 3. Takhle jsem se musela trápit s  hnusnou a divně ujetou dvojicí exmanželů kdy jsem chvílema měla chuť tu ukňouranou, brečící a mimózní matku trefit do xichtu a rozmlátit monitor. Jak tohle stvoření mohlo vystudovat práva a ještě k tomu i praktikovat, to mi hlava nebere. Jak, ale mimoňka říká v 1 díle: "Co se neříká a co se neřekne nahlas...to neexistuje!" Tak asi proto mlčeli...Za mě vytočených 65% ()

Skeksis

Príšerná nuda miestami pôsobiaca ako naivné divadlo podčiarknuté trápnym hereckým výkonom tej máti so škaredou parochňou, či čo to mala na hlave. Navyše ako človek bola tá skutočná matka odporná, a otec tiež - nenechám decko oblečené a zmachlené ako kurva kdesi v školskom predstavení (čo je tiež nonsens), a nebudem si ju tak fotiť. A hlavne - nebudem ju tráviť lorazepamom. A kurviť sa so ženatým chlapom. Úplne neschopná pipina, ktorá bola celý život iba závislá na ostatných, sama neschopná urobiť nič. Takí mrcha ľudia! ()