Koi wo Surunara Nidome ga Joto

• Japonsko 恋をするなら二度目が上等
všetky plagáty

emkon

Miyata se po 14 letech setkává se svojí první láskou. Jejich rozchod byl tehdy náhlý a bez vysvětlení. Prostřednictvím flashbacků se ale dozvídáme, jak blízcí si byli. Cítí se jako dvě ztracené duše, které se k sobě přitahují. Jako celek mě tato minisérie překvapila naprosto přirozeným plynutím děje a uvolněností, a skvělým obsazením hlavních rolí. Mínusem jsou nečitelné vedlejší postavy a typické japonské polibky nepolibky. ()

Petra321

Do tohto som išla s nízkymi očakávaniami, no už po prvej epizóde mi bolo jasné, že som sa mýlila. Stretnutie prvej lásky po dlhom čase bolo vykreslené naozaj dobre. Herci sa do svojich postáv vžili a dokázali nám ukázať všetky emócie, ktorými si Miyata a Takashi v priebehu deja prechádzali. Japonské BLká v sebe majú niečo typické pre Japonsko. Neviem to identifikovať, ale kto niečo takéto videl, určite vie o čom hovorím. Hoci je toto vysoko nad tou typickou japonskou produkciou, to niečo typicky japonské tam stále je a mne sa tento paradox veľmi páčil. Škoda, že sme sa nemohli bližšie oboznámiť s ich minulosťou. ()