The Wild Blade of Strangers

• Čína Mo lu kuang dao (viac)

EvilPhoEniX

Já musím říct, že jsem mile překvapen s tímhle historickým akčňákem, který sice po příběhové stránce neoslní je tu další Ming Dynastie, korunní princ, ochrana následovníka trůnu aj. Tohle mi příjde pořád dokola, ale samotná akce je za mě provedená skvěle. U těchhle historických činských filmů mi většinou vadí 2 věci a to Wu-xia prvky a časté drátování při soubojích, to se zde naštěstí nekoná. K dispozici je  zde totiž moje oblíbená martial arts hvězda Max Zhang ( za mě je to nástupce Donnie Yena!) a ten chlap s mečem provádí vyloženě martial arts mistroství! Super choreografie, všechny si dává absolutně s přehledem a akční scény i díky super vizuálu jsou velmi vymazlené ( Bavila i princezna/assassinka v bílém hábitu). Chválím i finále, kde ten 2 metrový obr s trpaslíkem na zádech byl vyloženě Boss snů a finální duel s obrovským MO Swordem a záporákem s dvěma mečema proti němu byl lahodný, to jsem si užil. Za mě slušná akční řežba, které trochu podráží nohy nezajímavý příběh a nudnější pasáže mimo akci, jinak jsem spokojen. 75% ()