The Bad Shepherd

V odľahlej divočine sa skupina priateľov vydáva na poľovačku, ktorá naberie temný spád, keď na ceste zrazia ženu s taškou plnou peňazí. Snaha zakryť svoj skutok ich prinúti k ďalším zločinom, čo vedie k pocitom viny i paranoji. Tie sa ešte prehĺbia po tom, čo ich začne prenasledovať záhadný majiteľ tašky a priatelia sa tak ocitnú v hre o prežitie. (Arsenal83)

JASON_X

Scénář sice nepsal žádnej lumen, ale vypnete-li trochu mozek a rozhodnete se být shovívavými k nízkému rozpočtu, poloamatérským hercům a mizerné ruční kameře, čeká vás vcelku záživný "televizní" thriller o tom, že když jde o prachy, kamarádství jde stranou. A moc mě potěšila závěrečná pointa, myslel jsem, že záhadný cizinec bude ..., a on byl zatím ..., to jsem nečekal. ()

oveckaoa

4 chlápci přejedou a zabijou ženskou co si nesla tašku s penězi. První chtějí zavolat policii a nahlásit to pak najdou tu tašku  a chtějí si ty peníze rozdělit pak se ten co řídil přizná, že měl vypité  (tady se nabízí otázka kdyby té policii řekli , že on neřídil tak by to  přítěž nebyla jak by to dokázala , že řídil nijak a  jako spolujezdec pít může tohle se  řeší bohužel jen tak 2 minuty)  . Pak se tam objeví náhodný policajt pak  náhodný chodec co tam má rodinu (ačkoliv ji ani neukážou) a na závěr chlápek co mu ty peníze patří a chce je zpět.  Do té doby než se tam objeví ten chlápek co chce ty peníze je to dobré pak to jde kvalitně dole , protože nechat se vydírat a věřit svázanému týpkovi může jen idiot tady se našli rovnou 4 navíc na konci do toho dají i upírskou tématiku . 40 procent ()

Arsenal83

Už po prvom vytiahnutí zbraní je jasné, že ide o béčkový štýl a hereckých brigádnikov, ale na druhej strane ten záporák sa veľmi vydaril. A celkovo to má zaujímavý príbeh, ktorý neprestáva nudiť. Som rád, že film vyložil karty hneď na stôl, ukázal všetkým, že nečakajte veľa, a potom sa už len viezol na svojej vlne, ktorá bola akceptovateľná. ()

pornogrind

Čtyři kamarádi jedou na lov jelenů. Po cestě však mají nehodu při níž na lesní cestě srazí ženu. Po nehodě zůstane mrtvola ženy kterou se rozhodnou(po delší diskuzi) zakopat a taška plná peněz. Jenže jak už to tak chodí s taškou plnou peněz a pod vidinou bohatství začínají mezi nimi neshody s čímž souvisí, že začínají dělat i hodně špatný rozhodnutí který se navíc začínají kupit a který pro ně budou mít nedozírný následky. Jde o film o lidskosti a o tom kam až je člověk při určité situaci schopen a ochoten zajít. Vyloženě špatný to není, podívat se na to dá ale na druhou stranu nejde o nic co by mělo větší šanci na úspěch nebo co by mi delší dobu utkvělo v paměti. Spíš bych to viděl na film vyloženě TV ražení. Jak obsahově, herecky tak kvalitativně. Lepší 2hvězdy ()