Prokletí rodu Barrymorů

• Francúzsko Le Cri Barrymore (viac)

John, Ethel, Lionel a Drew. Osudy herecké dynastie, příběhy obrovské slávy a hlubokých vnitřních démonů... Mnoho filmových fanoušků si bude pamatovat Drew Barrymorovou jako roztomilou malou holčičku z filmu E.T. mimozemšťan. Od roku 1982, kdy se právě tímto snímkem celosvětově proslavila, natáčela prakticky nepřetržitě, úspěšná je ostatně dodnes. Málokdo ví, že za slávu zaplatila krutou cenu: protože ji matka ve snaze zajistit slávu a peníze i pro sebe cíleně vodila na večírky a holčička se na nich naučila pít alkohol, stala se Drew ve věku ani ne deseti let na alkoholu závislá. Drogy na sebe nenechaly dlouho čekat a ve čtrnácti měla už hvězdička za sebou pokus o sebevraždu a pobyt na detoxu. Naštěstí se dokázala vzchopit a dnes je z ní uznávaná filmová i televizní osobnost a vzorná matka. Závislosti a psychické problémy však měli i někteří její předci, ať už se to týká dědečka Johna, pratety Ethel či prastrýce Lionela. Zdá se však, že pověstné barrymorovské prokletí je konečně zlomeno. (Česká televize)

andrii

Na baru. Rumy, můry. Berem. My, "rybáři" s mourem na líci. Publikum. Do proudu jmen, která zaLEJe alej rubů, moře renomé. ()