Největší milostný příběh všech dob

• USA The Greatest Love Story Never Told

Film Největší milostný příběh všech dob, režírovaný Jasonem Berghem, sleduje Jennifer Lopezovou při pokusu o její dosud nejodvážnější projekt: nezávislou produkci nového alba a původního filmu, který zkoumá její dvacetiletou cestu k sebelásce. (Prime Video)

grangerova

Příběh o tom, jak JLo všichni v dobré víře radili, ať se ze svého romantického příběhu lásky s Benem Affleckem nesnaží udělat prodejní artikl, no a ona je neposlechla. Bohužel. Protože jak tento dokument, tak samotné album a stejně tak strašlivý film This is me…now (ze kterého jsem zvládla asi deset minut a pak už byl můj cringe faktor na svém maximu a musela jsem to vypnout) stojí (více či méně) za starou belu. JLo trpí posedlostí vyprávět veřejně svůj příběh kdykoli to jde a v téhle fázi už je to bohužel jen a jen na škodu. ()

Arsenal83

Vykecávanie sa Lopezky, aké ťažké to mala, aby sa mohla stať multimilionárkou, aké ťažké to dokonca stále má, fňuká aký ťažký život to má a ako len ťažko našla cestu k sebaláske, pritom celá jej kariéra nie je ničím iným len prezentácia ega, narcizmu a sebalásky. Filozofické úvahy s Affleckom boli až na smiech. Večne mladá Jennifer už neostane, lenže to nedokáže prijať a tak s tou omietkovou frizúrou sa Lopez mení už na lupus. ()