Maxton Hall: Svět mezi námi

• Nemecko Maxton Hall – Die Welt zwischen uns (viac)

Ruby se stane svědkem bulvární události na soukromé škole Maxton Hall. Arogantní dědic milionáře, James Beaufort, musí rychle vyřešit, jak charismatickou, inteligentní studentku umlčet. Jejich hádka zároveň zažehne i jiskru. (Prime Video)

tireneali

Sjeto na jeden zátah. Pro fanoušky Mony Kasten absolutní nutnost. Volba herců mi sedla, němčina v anglickém prostředí byla zvláštní a místy to nesedělo, ale autorka je němka, točili to němci, tudíž asi v pořádku. Cením i množství linek, i to, že se opravdu nic nevynechalo, jak mívají tvůrci někdy sklony. Snad se dočkáme další série. ()

Lencha

Mona Kasten nepřišla s ničím novým. Bohatý kluk a chudá holka. Co se asi tak mezi nimi může stát? Je to předvídatelné, téma "hate to love" bylo zpracované už mockrát, ale i když jsem věkem daleko od cílovky, pořád mě to baví. Dobrý výběr představitele Jamese, na představitelku Ruby jsem si musela chvíli zvykat. Na mě je moc vykulená. Zajímavé tady je, že jsou textovky psané v němčině, ale Ruby čte knihu v angličtině, na nástěnce a v diáři má poznámky v angličtině a příběh jako takový se odehrává v Anglii. I když je autorka předlohy Němka, natočili to Němci, možná tu němčinu mohli úplně v psaném projevu vynechat. Líbila se mi tu rodina Ruby, která i přes nedostatek peněz držela pospolu a bylo to znát. Při rozhovoru otce s Ruby o nehodě mi ukápla slza, jak to bylo dojemné. Zato Jamesova rodina nefungovala vůbec jako rodina, i když se tak navenek snažili prezentovat. Nátlak otce na děti, upřednostňování jednoho dítěte před druhým... Já být Lydií, asi už bych si hodila mašli. No, nebudu se tu pouštět do podrobného popisu díla, to by bylo nadlouho. Hlavním představitelům to spolu slušelo, a i když mezi nimi byla cítit jistá chemie, chvílemi na mě působili spíš jako kamarádi. Překvapivě mi to nijak nevadilo. Vedlejší postavy hezky doplňovaly celý příběh. Za mě jsou to lepší tři, horší čtyři hvězdy. Doufám, že natočí pokračování dle zbývajících dvou knih. ()

B.Wilde

Rozjezd byl slabší a na herce jsem si taky musela trochu zvyknout, ale nakonec to vlastně nebylo vůbec špatné. Sice docela předvídatelné v některých částech, ale mělo to své silné momenty, hlavně když šlo o rodiny hlavních hrdinů a nebo scénu s bazénem a následný příběh, co se před lety stalo. Chemie tam za mě taky začala být zřejmá až později a nejvíc se mi líbil poslední díl. Docela doufám, že bude i další série. A vsadila bych boty, že jedna postava tam bude víc, než se zdá (knihy jsem nečetla, takže bez další série se mi to asi nepotvrdí). Za mě tak 75%. ()

viperDavid

Nečekal jsem že se mi herečka jako je Harriet bude líbit, ale líbila a hodně. Maxton Hall jsem dal na jeden zátah i přes klasický ničím neoriginální příběh, ale tady to nějak sedlo. Divák od první chvíle věděl jak to dopadne a stejně mu to nevadí. Prime mi opět udělal radost, ale raději bych dal více dílů než čekat na druhou serii spoustu let. Tohle mě fakt štve. ()