Vnitřní hlas

Krátkometrážny / Dráma / Komédia / Sci-Fi
Česko, 2023, 8 min

Aleš je obyčejný hodný kluk, ajťák, kterého ženy berou spíše jako kamaráda než partnera. Dokud nepotká Lucii. Když ji však pozve poprvé k sobě domů, projeví se jeho vnitřní hlas, se kterým od malička bojoval. Rozhodne se to změnit, tady a teď. Krátký film Vnitřní hlas se zabývá hledáním vlastní identity, zkoumá vztahy a sebepřijetí. Inspiraci čerpá ze sci-fi série Black Mirror a děj je okořeněn situačním humorem. (ČSFD.cz)

TomasKotlant

Hezká ukázka, jak si natočit solidní krátkometrážní megafilm doma v obýváku. Nejvíc to kazí neuvěřitelná umělá krev (i ten kečup ze špaget by vypadal důvěryhodněji) a nedovysvětlení toho zařízení, v kontextu čehož je pak trochu matoucí konec aneb proč ten stín tam zůstal i po vypnutí aplikace... Ale jinak dobrá práce! (Dá se vidět zde na YouTube a pusťte si to minimálně ve FULL HD.) ()

flyer.nick

Připadalo mi to jako takové pokračování Logru, podobně jako v něm to na konci bylo takové nedotažené do nějaké dobré tečky. Filmařsky Ondra má jisté kvality, i když příběhově mu to tentokrát moc nevyšlo. Každopádně se ale asi jednalo hlavně o hraní si s AI, která na filmu měla velký podíl, a o to, aby si Iva v něčem zahrála. ()