Hellhound

všetky plagáty

Mamlas odpad!

Dobrý vizuál, jinak takové zdlouhavé, užvaněné, hloupé céčko s 60% prostojů a trapně zrychlenýma bitkama, aby dědouška oživili. ⬇️ 8% ()

Nix

Brutálnější béčko z neokoukaného Thajského prostředí. I když už těch filmů z tohohle prostředí začíná bejt více. Ale nemám s tím problém. S čím jsem měl problém tak s vleklými částmi mezi rvačkami. Příběh mne absolutně nebavil, i když hlavní hrdina je sympoš a snaží se v bitkách, tak i tak jsem měl co dělat abych u toho vydržel. Celkově je to natočený dobře a chuťovky jdou vidět, akorát tohle prostě mne nestačí. Bohužel, ale potenciál tam byl. ()

JASON_X

Mandylor mladší je sice sympatickej řízek (stejně jako jeho starší brácha), ale pro větší přesvědčivost v roli prvoligovýho hitmana, jakýho ztvárnil v tomhle thajským akčním béčku, mu přece jenom schází pár cenťáků a přebejvá pár járů, nedá se svítit. Scénář taky není kdovíjak vymakanej, ale film má zase takovou specifickou nestandardní a neokoukanou atmošku, která mu (aspoň u mě) přihodila nějaký body navíc. Nejvíc mě mrzelo, že z Bangkoku byly vidět jenom pajzly, noční periferie a občasný záběry z dronu. A nechápal jsem, že Mandylor i pár ostatních běloušů nosili ještě bundy a sáčka, protože já tam kdysi z vedra málem omdlel a potil se od rána do večera, a to jsem tam byl v jen průměrně teplým měsíci. ()

vegetol.mp

Překvapivě brutální a dobře natočený akční béčko odehrávající ve thajským podsvětí. Je to krvavý, má to dobrou atmosféru i dobrý herce a to všechno za cenu průměrný český romantický komedie. ()