V severní 24. čtvrti největší aglomerace na ostrově Hokkaido Sapporo, pět stanic od čtvrti Susukino, můžeme najít bar, který nese název „Snack Bus“. Zde se setkávají jeho vlastníci, podivínští štamgasti a náhodní návštěvníci, aby se bavili, vyprávěli si navzájem příběhy a zažívali mnoho smíchu a radosti. (TheDarKnig)

Jeoffrey

Představte si, že jste střízlivý a vlezete do baru. Rozhlédnete se po okolí a řeknete si: „Tady to vypadá úplně strašně“. K tomu je tu už několik na hadry ožralých štamgastů, kteří s obsluhou rozebírají nějaké nesmysly, kterým z velké části nerozumíte – neznáte kontext, protože nejste zdejší. K tomu se najednou rozpovídá obtloustlý, obrýlený chlapík o svých oplzlých představách a zážitcích se ženami a vy pochybujete o tom, že se něco z toho reálně stalo a z toho chlapíka máte špatný pocit. Říkáte si, kam jste to právě vlezli. Po chvíli se radši otočíte na podpatku, a aniž byste si tu něco dali se radši znovu vydáte do noci, hledat něco lepšího. To byla moje návštěva v Snack Basue, chvilka s anime, které po animační stránce vypadá tragicky, postavy mi tu jsou už na první pohled nesympatické a často žvaní o místních, tedy japonských reáliích, politice, hercích – zkrátka věcech, které nadchnou možná Japonce, nebo zarytého japanofila, ale ne průměrného diváka, i když je třeba fanouškem anime. A přesně ve chvíli, kdy začal mluvit Morita a já z jeho keců cítil neskutečný cringe jsem si řekl, že tohle fakt sledovat nechci, to by nedopadlo dobře – tenhle seriál zkrátka pro mě neměl žádnou hodnotu, ba co hůř, bylo mi až docela nepříjemné se na něj dívat. Logicky přišel drop po prvním díle ()

Časové pásmo bolo zmenené