Mahó šódžo ni akogarete

Aku no Onna Kanbu, Tanjou!? (E01)

(epizóda)
  • Japonsko 悪の女幹部, 誕生!? (viac)
TV spot

TV spot

gumbo

Kam ten svět spěje 😁 Kdo by si pomyslel, že Japonci to dotáhnou tak daleko, že zadaptují i tuhle hyperúchylnou mangu. Pro ty kdo nevědí o co jde, tak je to primárně "lesbická BDSM loli erotika" neboli BDSM loli ecchi. A to BDSM je to jediné, o co v tom jde!!! Není to ještě porno (nebo hentai, jak chcete), ale nemá to k tomu daleko. Jelikož nejsem fanoušek ani lolitek ani BDSM, tak dávám po prvním díle skip, ale věřím, že cílové skupině se to asi bude líbit (bude dávat 5*) a zbytek nejspíš bude házet odpad. Protože na tohle asi nejde mít neutrální názor. Takže ještě jednou opakuji, že v tomhle díle uvidíte polonahé 14-leté holčičky (které vypadají na 12), jak se svazují, bičují, dávají si elektrické šoky, olizují si chodidla atd. Tak pak netvrďte, že vás někdo nevaroval! Hodnotit nebudu, protože tohle je úplně mimo mé schopnosti hodnocení. 😘 ()

Katakimiku

To, že mám před sebou hodně zvláštní anime, mi vysvětlili už v traileru. Seriál má zkrátka tématiku, která dost (hlavně koukám na to hodnocení) lidí bude bavit a zajímat, druhé skupině to nedoporučuju, pravděpodobně od toho tak jako já odejdete po první epizodě a jen se budete divit, jakou kravinu jste to viděli. Nevěřím, že by zbylé díly obsahovaly cokoli jiného než variaci na náplň toho prvního, nebo nějaký vývoj postav, vzájemných vztahů nebo příběhu. Je mi v tomhle případě i dost proti srsti se o tom přesvědčovat. Ani animace nemá vysokou úroveň, ale co si budem, tohle anime to nepotřebuje. Hudby jsem si ani jednou nevšimla, takže asi průměrná. Jediné, co musím vypíchnout je hlas hlavní hrdinky, který jí podle mě fakt seděl. Netuším popravdě ani jak to ohodnotit, já to beru prostě jako takovou tu kravinu/šílenost, která musí být v každé sezóně, ale asi...Po prvním dílu drop. 4.3/10 ()