Isekai de Mofumofu Nadenade Suru Tame ni Ganbattemasu.

• Japonsko 異世界でもふもふなでなでするためにがんばってます。 (viac)
Japonsko, 2024, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Himawari (kniha), Juriko Takagami (komiks)

Kamera:

Tošija Kimura

Ai Kakuma, Kendži Nomura, Tóru Furuja, Šúičiró Umeda, Taketora, Genki Ókawa, Tomoaki Maeno, Šin'ičiró Miki, Takara Inoue, Haruki Iwata, Kendži Hamada (viac)

27letá Akitsu Midori zemře kvůli přepracování. Po smrtí se setká s tajemnou bytostí, „bohem“, která jí nabídne šanci reinkarnovat se a řekne jí o světě Asdyllon, kde lidé utlačují všechny ostatní tvory. Akitsu se má proto narodit do tohoto světa a rozhodnout, zda si Asdyllon zaslouží budoucnost či nikoliv. Před reinkarnací má Akitsu možnost vybrat si speciální schopnost, a protože vždycky milovala roztomilé, chlupaté zvířátka, bytost jí řekne, že kromě lidí ji budou mít automaticky rádi zástupci všech ostatních tvorů. (TheDarKnig)

Recenzie používateľa gumbo k tomuto seriálu (2)

Isekai de Mofumofu Nadenade Suru Tame ni Ganbattemasu. (2024)

Huňatý ráj je přesně to co sliboval. Feel good věc se spoustou ňuňu zvířátek a spoustou mazlení se s nimi. Zároveň tam máme (celkem nečekaně) i trochu vážnějších témat, ale samozřejmě podaných v nekrvavém a víceméně poučném duchu. Přesně v duchu zábavných věcí, které můžete v klidu sledovat se svými ratolestmi. Hlavní postava je veskrze sympatická a celé to vlastně stojí na ní. Dá se říct že všichni okolo jsou taková stafáž, která jí od začátku do konce pomáhá a podporuje. A "záporáci" jsou klišovití až běda, prostě ten typ díla, kde záporáka poznáte už od pohledu. Animačně je to spíš podprůměr a dějově to občas umí překvapit, jen ve druhé polovině už to trpí jakousi šablonovitostí a opakováním neustále stejného mustru (Nefertima s partou někam přijde, narazí na bezpráví vůči monstrům, debatuje se co s tím a pak se to prostě vyřeší). Nebýt hlavní hrdinky a toho neustálého feel good pocitu, který to vyzařuje, tak by to byl tuctový průměr někde kolem 2 hvězd, takhle je to příjemná věc, na kterou jsem se každý týden těšil, která mě vždy zvedla náladu a pěkně jsem si u ní odpočinul. Snad se někdy dočkáme pokračování. 70% ()

Kono Tenkai wa Kiitenai! (2024) (E01)

Jako jo no, asi to bude velká blbinka, ale zatím to správně balancuje tu hranu nekonečné roztomilosti aniž by to spadlo do úplné přeslazenosti. Že to bude to jednoznačně feel good věc jsem čekal, trochu mě překvapilo těch pár "temnějších podtónů" jako byla třeba slova Boha o tom, že "ten svět vyhladí!!!, když budou lidé zlí" a pár obrázků z openingu, které naznačovali dokonce snad i nějaké násilí. Já jsem pozitivně překvapen (moc jsem od toho nečekal) a určitě tomu ještě pár dílů dám. 70% P.S. Pokud máte doma nějaké mazlivé huňaté zvířecí stvoření, tak se vám to určitě bude líbit. ()